Куди поділися Моргани?

Майже ідеальна пара з Нью-Йорка, Меріл і Пол Моргани, має одну ваду – вони на межі розлучення. Та це дрібниці порівняно з тим, що вони мимоволі стали свідками вбивства і мішенню кілера. Щоб урятувати їхні життя, їх залучають до програми захисту свідків. Так мешканці Нью-Йорка опиняються у глухому провінційному містечку у Вайомінґу. Для Морганів це шанс врятувати життя і свій шлюб та відновити колишню пристрасть...

Одним з найяскравіших епізодів був з ведмедем. Коли Пол, не рухаючись, нервово стояв в метрі від грізлі, а вона з дому голосно читала йому інструкцію, і в якийсь момент розсердилася, що він ніколи її не слухає, і що в цьому проблема їхніх стосунків.

У Вас не має доступу для завантажень

А ще хлопці здорово сховалися під бутафорію коні на родео, рятуючись від кілера. Кульмінація не була захоплюючою і довгою, як для фільму, але була приголомшливо зворушливою (я навіть заплакав), як для життя. Це робить фільм ще більш життєвим, становлення себе на місце героїв відбувається дуже легко, само собою, і дає фільму великі плюсики.

 

 


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.