Глибинний підйом

Банда найманців відправляється на перехоплення океанського пасажирського лайнера з метою захоплення коштовностей і грошей. Озброєні до зубів, вони розраховують на успіх цієї ретельно спланованої операції.

Але бойова упевненість загарбників змінюється жахом перед небувалими чудовиськами, що влаштували бенкет на кораблі!

«Підйом з глибини» - фільм від творця всім відомих бойовиків, таких, як, наприклад, «Мумія». Так, дійсно рука Соммерса тут видна скрізь, починаючи від манери зйомки, до цілком логічного, за мірками бойовиків, сюжету, часом переходить через кордон жанрів. Стрічка зроблена в похмуро-гнітючої манері, що нагадує, мабуть, горезвісний Голлівудський детективний хоррор, щосили намагається не видаватися дешевим, незважаючи на те, що таким і є.

Приємно оживляє, мало не гробову атмосферу трилера, якийсь натяк на гумор, яким блищать деякі з персонажів. Це вельми розбавляє весь томний процес, даючи вам шанс трохи відпочити від усіх цих карколомних сюжетних поворотів, хоча, не завжди карколомних, але часто дуже несподіваних.

У Вас не має доступу для завантажень

Акторський склад нетиповий. Тріт Вільямс може і непоганий актор, але він явно не створений для таких ось ролей, сюди б краще вписався який-небудь Лундгрен або Джонсон, ніж він, такий весь мирний і інтелігентний.

Трохи безглуздо виглядають деякі нестиковки в сюжеті. Наприклад, як у звичайного хлопця, який живе в глухому містечку, яким показаний головний герой, є моторист і навіть вельми і вельми приваблива помічниця? Мабуть, не так-то просто наш черговий рятівник світу. Так само безглуздо і незрозуміло виглядає команда запеклих головорізів, звичайно ж, дохнущіх практично відразу, представляючи собою банальне гарматне м'ясо, кліше, так.

 

 

Кінець більш ніж передбачуваний. Навіть незважаючи і десятої частки фільму, будь-який глядач здогадається про фінал, правда ось дається непрозорий натяк на продовження, якого так і не вийшло, зі зрозумілих причин. Ні риба, ні м'ясо - середненько за всіма показниками. Прохідний фантастичний бойовичок, особливо нічим не запам'ятовується, крім хробака, який і не хробак зовсім.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.