Сутичка у небі

Життя нерозлучних друзів Джейсона і Кайла перетворюється на захоплюючу і небезпечну пригоду, коли вони тайкома забираються в один з літаків в аеропорті їхнього рідного містечка. Побачивши підозрілих людей, що піднімаються на борт, друзі ховаються в багажному відділенні.
Незабаром літак злітає, і хлопці розуміють, що влипли в серйозні неприємності. Їх положення й зовсім погіршується, коли серед багажу вони виявляють бомбу, а потім з'ясовується, що екіпаж покинув літак, і в повітрі вони абсолютно одні ...

Потрібно сказати, що фільм хороший. Дійсно хороший! Зроблений він красиво. В деякому сенсі фільм дивовижний і неймовірний. Чого тільки варта сцена з вільним падінням! До речі, ця сама сцена - саме захоплююче місце в фільмі.

Герой Рейлі МакКлендон, Кайл, з перших хвилин показує свій внутрішній стрижень глядачам і з самого початку його починаєш поважати: за хоробрість і за допомогу ближньому, якого він зовсім не знає.

У Вас не має доступу для завантажень

Герой Джессі Джеймса, Джейсон, повна протилежність Кайлу. Може бути тому вони і стали друзями в фільмі.

У фільмі присутня висміювання боягузтва і фальшивої відваги (бійка спочатку фільму і гонитва, як наслідок).

 

 

Можливо фільм хороший тим, що показує дітям-хлопчикам відразу ж що погано і гарного в різному поведінка головних героїв, і які бувають за це наслідки: знущання, приниження, побої в разі поведінки, як у героя Джейсона, і повагу себе самого і оточуючими в поведінка, як у героя Кайла.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.