Босоніж у парку

Фільм знято за знаменитою п'єсою Ніла Саймона "Босоніж у парку".
Молодята Корі і Пол оселилися у скромній кімнаті на п'ятому поверсі з діркою в даху, без ліфта та опалення. Медовий місяць у розпалі, але з'ясовується, що Полу не до смаку спартанські умови і ексцентричні вчинки дружини. Крім усього іншого, його дратує сусід Віктор з квартири зверху, який пробирається в своє житло через їхню спальню. А Корі цей старий ловелас подобається, і вона влаштовує йому знайомство зі своєю матір'ю... Виникає багато комічних і зворушливих ускладнень. Пол, наприклад, відхиляє пропозицію дружини піти гуляти босоніж в Центральний парк, коли на вулиці всього 17 градусів і йде дощ. Але любов, звичайно, перемагає все...

Молода подружня пара проживши свої медові шість днів в готелі переселяється в квартиру. І тут перед подружжям з'являються перші труднощі: квартира дуже маленька, без ліфта, але на шостому поверсі, в ній немає ванної, погане отпление та ще й дірка в стелі. Але інакше й бути не могло, адже знайшла її Корі (Джейн Фонду) - дівчина літаюча по світу, любляча авантюри і не думає про завтрашній день.

У Вас не має доступу для завантажень

Її чоловік - адвокат-(Роберт Редфорд), не цілком поділяє азарт дружини від поїздок в албанське кафе в іншому кінці міста, вечері з дивним сусідом, який через їх кімнату піднімається до себе на горище або ідеї прогулятся по парку босоніж в лютому місяці.

Всі люди, на думку Корі, діляться на «глядачів» (Пол) і «делателей» (вона). З'єднати таких несхожих людей може тільки любов.

Фільм знятий весело, динамічно. Мала кількість головних дійових осіб (Пол, Корі, її мати і сусід Буайе), створює якусь домашню атмосферу. Дуже приємно дивитися на молодих Фонду і Редфорда.

Хороша гра акторів. Іноді смієшся не стільки з ситуації, скільки з виразу їхніх облич. Легкий, веселий фільм про любов і компроміс у шлюбі. Я б сказала, що знято просто, але зі смаком.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.