Облога прибульців

Ми все-таки не одні у Всесвіті. Довгоочікуваний контакт з інопланетною расою відбувся, але події розгорнулися трагічно для населення Землі. Прибульці - високотехнологічна раса, їх технології набагато перевершують земні, але наміри їх виявилися зовсім не мирними. Земля для них - лише можливість досягти своєї мети. Вся раса прибульців заражена смертельним вірусом, і зараз вони вимагають від людства вісім мільйонів землян. Люди для них - всього лише сировина, з якого буде виготовлена ​​сироватка для лікування від смертельної хвороби. Під загрозою повного знищення Землі уряд погоджується на ці нелюдські вимоги. Багато з вибраних в жертву покірно йдуть назустріч загибелі, але є й такі, хто вважає, що здаватися без бою не можна.

Головна сюжетна ідея розкривається практично з перших хвилин - на Землю прибуває високорозвинена раса прибульців, званих Кулка. Їх пожирає небезпечний вірус і щоб його позбутися, їм потрібна людська кров восьми мільйонів людей. Спочатку створюється враження, що Кулка - не войовничий, а просто зневірені інопланетяни, які надійшли благородно, давши землянам право самим вирішувати, кому саме належить віддати своє життя.

У Вас не має доступу для завантажень

США після деяких роздумів, організували лотерею і на щастя для всього людства, в числі «призовників», виявилася тендітна і беззахисна дівчина - дочка професора, який якраз проводив вивчення зброї з космічного корабля Кулка, потерпілого катастрофу більше 50 років тому. Батько не хоче, щоб його дитя покірно йшло на смерть і примикає до групи повстанців, щоб дати відсіч супротивнику.

 

 


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.