Перехрестя світів

Є кілька точок у Всесвіті, де перетинаються різні виміри, і є люди, які вміють переходити з одного виміру в інший. Найманець Ей-Ті супроводжує красуню Лору, принцесу з далекої Галактики, і Джо Телбота, лос-анджелеського студента, в їх містичній подорожі крізь час і простір.
Де б вони не зявились, не припиняється їхня битва з Феррісом, який хоче оволодіти чарівним кристалом і магічним скіпетром, щоб провести через «перехрестя світів» свої армії смерті.

Бюджетне кіно - лотерея похлеще Одноруких бандитів, партії покеру з антисоціальними гомосексуалістами і чорного ящика з «Поле чудес» разом узятих. І ладно, якщо на кону лише вбите час. Куди гірше, якщо нудний кіносеанс мав стати прелюдією до романтичного вечора з коханою дівчиною, а на ділі виявився найсильнішим снодійним для обох. Звичайно, ймовірність такого повороту вкрай мала, але все ж, ніколи не варто недооцінювати передбачуваність тупізни. Тому сьогоднішній «лотерейний квиток» під назвою «Перехрестя світів» від видного (в паралельному світі) режисера Крішни Рао спочатку вселяє впевненість, що перед очима чергова низькоякісна саморобка. Але серце вірить в чудеса, бо геть здогадки, пора розкрити всі карти.

У Вас не має доступу для завантажень

«Перехрестя світів» - позначення просторового коридору, в якому стикаються всі існуючі паралельні виміри. Відкриває його такий собі скіпетр, що знаходиться по щасливому випадку на нашій планеті, куди на його пошуки прибувають два протиборчі табори з іншого виміру - «хороші» повстанці і «погані» завойовники. Останні одягнені в строгі гангстерські костюми часів «сухого закону», і мають препогано звичку поневолювати попадаються під руку світи. Тепер їх мета Земля. Повстанці, що складаються з запеклого найманця «Ей-Ті» і чарівно-стрункою принцеси Лори, як нескладно здогадатися, зобов'язані запобігти осквернення людської вітчизни. Недоречним, на перший погляд, у цих фантастичних інтригах прописаний студент Джо Талбот -слегка невпевнена у собі юнак, зациклені в очікуванні підбадьорює поштовху змін.

Не вдаючись до КГБшной кмітливості можна зрозуміти, що бюджетность - головний недуга кінострічки, через що візуальний ряд спецефектів знаходиться на рівні тривимірних ігрових роликів першого Playstation, а якість екшен-сцен хоч і не викликає нападів сміху, як це буває з індійськими фільмами, але залишається на вкрай бляклому рівні. З іншого боку, число як перших, так і других зведено до мінімуму: 90% дійства розгортається в межах Лос-Анджелеса, а винахідлива фінальна сутичка з безперервною зміною дислокацій ностальгічно відсилає до перших ігор серії Mortal Kombat, що само по собі досить непогано.

Тим більше що стежити за каруселлю пригод чертовски захоплююче. Багато в чому, це обумовлено грамотною постановкою в розкритті сюжетних ходів. Поки глядач разом з бідним землянином Джо Талботом почергово вивуджує з тіні нові подробиці і перетворює діряву історію в цілісний твір, бажання досягти фіналу не вгасає навіть тоді, коли логіка в діях персонажів починає давати збої сильніше, ніж у 18-річної примхливої ​​панянки.

Єдине, що по-справжньому псує вдало складається комбінацію, так це шаблонно розіграні ролі. Що легендарному «андроиду» Рутгер Хауер, що в міру відомому, хоч і не настільки маститому Джошу Чарльзу відзначитися рішуче нічим, а маловідома канадка Андреа Рот і зовсім набагато краще запам'ятовується жіночими принадами, ніж роллю особи королівської крові. А ось скороминущий акторський акомпанемент задерикуватого і длінноволосого комедіанта Джека Блека в ролі ... себе ж порадувала, як завжди, нестримним позерством і примовками в дусі тусовщиків, які живуть сьогоднішнім днем.

Втім, персонажі забудуться, так само як і якість постановки. А оригінальна, самобутня історія залишиться. Сукупність всіх плюсів і мінусів «Перехрестя світів» робить його аналогом фул-хауса в покері. Комбінація хоч і не флеш-рояль, але далеко не пара, бо гідна того, щоб дограти партію до переможного кінця, навіть в суспільстві антисоціальних елементів з першого абзацу. А виграш варто того, щоб грати в лотерею і вірити в чудеса. І навіть грошова голодовка, якою б критичною вона б не здавалася, цьому не перешкода. Скажіть «бюджетне фі з 90-х»? Ні. Як кажуть, раз на раз не доводиться.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.