Війни наречених

Кінець дружбі Еми і Лів кладуть їх весілля, намічені на один і той же день. Ніхто не хоче поступатися подружці, і погуляти спочатку у неї, а потім закотити бенкет самій. Дівчата починають відчайдушну конкуренцію за місце проведення весілля, гостей і послуги, що надаються, не бажаючи ні в чому поступатися суперниці.

Який найкрасивіший день в житті жінки? Ні, не установка кухні De-Luxe, а кар'єра і Mr.Big - це весілля. Дві кращі подруги Лів (Kate Hudson) і Емма (Anne Hathaway) з самого дитинства мріють про свою власну весіллі. Пекти торти, танцювати під венечную музику і справляти весілля на горищі будинку, залишається в минулому. Але коли приходить той самий момент, який вони чекали все життя, стає не тим самим. Хто знав, що весілля в один літній день може викликати війну між подругами дитинства.

У Вас не має доступу для завантажень

Красиву брюнетку Емму грає чарівна і талановита (Anne Hathaway). Вона так вжилася в роль, що дивитися на неї було не тільки приємно, але і викликало чарівність і подив. Хто така Емма? Вона проста дівчина з Нью-Йорка, яка працює в школі і бігає вранці. Життя Емми була настільки красива, що будь-яка дівчина може їй позаздрити, але у кожного з нас є свої секрети. Ті витівки, які ми робили в підлітковому віці, там же повинні і залишитися. Кажуть «Те, що відбувається у Вегасі, залишається у Вегасі» і теж саме можна було сказати про відмінній вечірці Емм та її подруг на Карибах.

Лів, краща подруга Емма. Її життя було пов'язане з Еммою і не яких дій без її подруги побачити не можна було. Краща сторона в Лів те, що вона добре вміє переконувати людей. На це вона і побудувала свою кар'єру. Ще в школі Лів була повненький дівчинкою, як за словами Емм стало ясно, що «Твоє весілля буде велика, як і твоя дупа на випускному». Але все ж зараз вона дуже струнка і перспективна дівчина.

 

 

Що могло розлучити цих двох кращих подруг? Так, це весілля в один день. З цього моменту починається найцікавіше. Емма і Лів втрачають ту зв'язок, яка була у них раніше і намагаються влаштувати свій найкращий день так, що б їх кращі подруги і друзі могли б вирішити, до кого йти. В результаті вийшла дуже красива сутичка межу подруг, але сцена на девишнике, де я побачила не Емму, а саме Anne Hathaway в таких ритмічних і сексуальних рухах, завжди залишиться у мене в пам'яті.

Що за хлопець, який дивився на Емм такими закоханими очам? Хм, це музична зірка серіалу «Пагорб Одного Дерева» Брайан Грінберг. Його чарівність як завжди було на вищому рівні і причепитися до його гри просто не вистачає сил. Брайана можна привітати, оскільки це його перший успішний фільм після серіалу «October Road».

І в кінці кінців, комедійні зірки Kate Hudson і Anne Hathaway на міцну 8 впоралися зі своєю роллю.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.