Рок-хвиля

Добрий десяток зіркових акторів в британській комедії про суто британську специфіку - нелегальні радіостанції, які свого часу з кораблів, котрі знаходились в морі поза межами британських територіальних вод, заповнювали британський ефір забороненою для ліцензійних станцій рок-музикою.

Мабуть, один з найшикарніших фільмів про музику. Легкий відтінок документальності надає йому особливу чарівність, а загальна художність дозволяє генерувати чарівний вигадка в промислових кількостях.

У Вас не має доступу для завантажень

Отже, в центрі уваги - невеликий і дуже старий корабель, який плаває у водах Великобританії, зі страшною силою порушуючи її закон і транслюючи рок-музику на всі відкриті новому радіоприймачі.

На борту корабля - сміховинна команда ді-джеїв в компанії старого вампіра з Underworld і чарівною кухарки-лесбіянки. Ці хлопці знають толк в тому, як відпочивати і розважатися, і по-справжньому люблять свою музику. Ця любов настільки заразлива, що навіть якщо ви в принципі слухаєте виключно дев'яту сонату Баха на repeat, то швидше за все ви зловите себе на тому, що вам подобається ця музика.

 

 

Безшабашне, смішне кіно, може, і не позбавлене деякої кількості ніжнепоясних жартів, але на те вона й рок-хвиля - рок-н-рольщики ніколи не зараховували себе до адептів цнотливості. Брати від життя все - ось їх девіз, і навіть якщо іноді вони перегинають палицю, все одно їх життя залишається куди більш значущою і, не побоюся цього слова, праведної, ніж життя простого обивателя, переважної свої погані схильності разом з хорошими і влачащего безбарвне існування .

Загалом, дуже класне, атмосферний, яскраве кіно, яке варто дивитися в хорошому настрої - або для гарного настрою.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.