Життя після випускного

Випускниця коледжу Ріден Мелбі змушена повернутися додому до вельми ексцентричного сімейства. Під час пошуку роботи вона зустрічає правильного хлопця Адама, закохується в нього і потроху починає розуміти, як треба жити.

Фільм оповідає про дівчину, у якої все йшло за планом. Але всім відомо, що будувати плани - кращий спосіб насмішити Бога. У Райден все пішло не так, коли після коледжу вона не змогла влаштуватися не те, що на роботу своєї мрії, взагалі - на більш-менш пристойну роботу. На щастя, мене свого часу ця криза випускника минув, але я прекрасно уявляю, наскільки втраченим може відчувати себе молодий спеціаліст, коли до нього приходить усвідомлення, що з розпростертими обіймами його ніде не чекають. Це повинно вибивати грунт з-під ніг.

  Post-Grad-2009-BDRip-Hurtom.avi.torrent
[15 Kb] (Завантажили: 5)

І Райден доводиться коротати дні не в хорошій орендованій квартирі, а в будинку своєї странноватой родини. З кожним членом сім'ї пов'язано безліч курйозів у фільмі, але все дивацтва з лишком компенсуються до кінця фільму найдорожчим скарбом, який є у цих людей - всі вони з гордістю носять одне прізвище.

 

 

Крім відносин всередині родини, молода дівчина, як це властиво молодим особам, стає однією з вершин любовного трикутника. Хто ж виявиться тим самим: бразильський мачо-режисер чи друг героїні, безнадійно в неї закоханий і зручний, як домашні тапочки? Герой Санторо гарний, цікавий, володіє багатим життєвим досвідом, зате герой Гілфорда співає в групі і зворушливо любить морозиво ... І чи не буде запізнілим вибір, зроблений Райден?


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.