Шість днів, сім ночей

Коли коханий робить подарунок у вигляді відпустки на дивовижно гарних островах - це радісно. Сумніше, коли героїня фільму - бізнес вумен, і в розпал цієї відпустки їй терміново потрібно на роботу. І вже зовсім сумно, коли при перельоті назад трапляється шторм і її разом із уламками приватного літака і пілотом викидає на один із місцевих безлюдних островів.

Комедія - жанр надзвичайно складний (в принципі, як і більшість інших), тому що розвеселити людини і доставити масу позитивних емоцій зможе далеко не кожен фільм, і незважаючи на велику кількість комедійних картин, їх кількість, на жаль не переростає в якість, а дуже б хотілося.

У Вас не має доступу для завантажень

Але на щастя є люди які розуміють сенс в гуморі і знімають стрічки, які запам'ятовуються надовго, і навіть через тривалий відрізок часу, виглядають, як в перший раз, і все також смієшся над тими ж жартами, і кумедними ситуаціями, і Айвана Райтмана можна сміливо віднести до числа тих режисерів, який не боїться експериментувати, і завжди дивує глядача чимось новим і цікавим, і викриває це все в таку форму, що не сміятися просто неможливо.

Правда допустив він одну помилку і зняв фільм, який б не слід випускати взагалі, але на щастя «Шість днів, сім ночей», не має до цієї картини ні найменшого відношення. Не можна сказати, що в картині дуже оригінальний сюжет, від частини ми все це вже бачили в тому чи іншому вигляді, але от форма в якій подається ця історія просто вражає, все дуже жваво і цікаво.

 

 

Взявши перевірений сюжет, Айван Рейтман зумів вдихнути в нього нове життя, і наповнив його такою кількістю жартів, кумедних, і комічних ситуацій, що будь-який інший режисер може тільки позаздрити, а адже придумати, щось невульгарна і вкрай розважальне, досить складно, але у цього кіно діяча це виходить дуже легко, напевно, багато в чому завдяки тому, що втілюють його задумки в цій картині, такі актори, як Харрісон Форд і Енн Хеч.

Сказати, що вибір їх на головні ролі в цій картині вдалий - це не сказати нічого, це один з тих випадків, коли цікавий дует, вносить стільки шарму і чарівності, що відірватися від перегляду можна. Відносини головних героїв розвиваються поступово, і спостерігати за їх жартами один до одного, настільки захоплююче, що позитивний настрій під час перегляду тільки підвищується, а от негативний може дуже швидко згладиться, звичайно поступово персонажі Форда і Енн, проходять дуже довгий шлях притирання, але результат того варто.

Звичайно, не можна не відзначити той факт, що у фільмі знімається Девід Швіммер (зірка серіалу «Друзі»), але сказати, що його присутність в картині так уже й важливо, не можна, хоча у нього вийшло створити досить цікавий образ, але дует Форда (Квін ) і Енн, затьмарює всіх інших, і сказати що це погано, просто язик не повернеться, коли бачиш, що ця парочка витворяє на екрані.

А спостерігати за Квін ще цікавіше, якщо враховувати те, що такі персонажі у Харрісона досить рідко зустрічаються, але навіть такий незвичайний комедійний герой, в його виконанні це щось з чимось, вийшов такий собі дотепник-самоучка, в самому що ні наїсти позитивному сенсі цього слова, та й героїня Енн Хеч не так проста, що тільки додає деяку родзинку у взаємини їх екранних героїв.

Музика, та складова, яка так гармонійно виглядає з усім тим, що відбувається на екрані, все-таки талант композитора видно неозброєним поглядом, і всі музичні композиції дуже органічно лягають на події на екрані, надаючи, коли це потрібно більшою веселості або навпаки, нагнітаючи атмосферу і трохи її згущаючи.

Айван Рейтман не один раз доводив свій професіоналізм у фільмах подібного жанру, і можна сміливо заявити, що з цією картиною він тільки його підтвердив, і зумів з трохи вторинної історії зробити справжню цукерочку і наповнити її потрібним вмістом, причому зробив це не пішло і вульгарно, як це багато хто любить робити, а витончено і зі смаком.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.