Рембо 4

Група християнських місіонерів, які постачають в Бірму гуманітарну допомогу, наймає Джона Рембо за для своєї безпеки. Але після того, по-садистському налаштовані солдати беруть декількох місіонерів в полон, пристарілий ветеран збирає групу найманців, за допомогою яких відправляється відбивати своїх.

Кіноіндустрія останніх років, привчила мене до того, що продовження старих фільмів, в більшості своїй, не є добре. Ось і четверту частину Рембо, я ще до перегляду, зарахував в лігу третього Термінатора, і йому подібним невдачам. І дуже здорово, що я помилявся!

Цей фільм, перший, напевно, ще з часів Снайпера, який нагадав мені, бойовики 80-их - першої половини 90-их років минулого століття. Зараз, вже так не знімають. Якщо ви розумійте, про що я.

Слай виглядає на екрані, дуже правдоподібно. Багато в чому, це заслуга того, що він не боїться показувати свій вік, і не робить десятки підтяжок, на відміну від багатьох інших акторів, котрі сяяли в бойовиках, минулих років. Тому, Рембо на пенсії, вийшов з нього ідеальний - стомлений війнами людина, старий вояка, який просто хоче мирно існувати, і веде, досить відокремлений спосіб життя.

  Rambo-IV-2008-Ukr.AC3_5.1Eng-BDRip-Hurtom-by-RG.avi.torrent
[14.88 Kb] (Завантажили: 17)

Що головне в бойовику? Сюжет звичайно важливий, ніхто не сперечається, але не менш важливий і екшен. В Рембо 4, він зроблений просто на ура. У фільмі, не так багато сцен перестрілок, але що дивно, це ніяк не впливає на загальне враження, бо зроблені вони настільки здорово, що з лишком компенсують це (а з іншого боку, занадто багато випущених патронів, теж не завжди фарбують бойовики, бувають і перебори).

Напевно, тільки лінивий не згадував, який фільм вийшов кривавим, скільки в ньому «м'яса», і т. Д. На відміну, скажімо від вітчизняного фільму «Чистилище», в Рембо, криваві сцени зняті не менше натуралізовано, але противно від перегляду НЕ стає. Все ж, в роботі Невзорова, упор був зроблений на атмосферу і реалізм, фільм можна назвати, навіть напів - документальним. Крім того, нам не чужа тема подій в Чечні, тому звичайно, глядач сприймав «м'ясо», більш близько до серця.

В Рембо ж, хоч і показано все досить натурально, але як я вже сказав, нудотних позивів не відчуваєш. Голлівуд, він і в джунглях Голлівуд. І напевно, це правильно, людина йде в кіно, що б отримувати задоволення від перегляду, а не блювотні позиви. Голови, ноги та інші частини тіла - літають направо і наліво, фонтани крові бризкають на всі боки, але всього цього - в міру. Ні відняти, ні додати.

Знову ж, Слая можна тільки похвалити за такий підхід. У фінальну версію, що не увійшли багато криваві сцени, але як мені думається, обумовлено це було не тільки тим, що жодна цензура, не пропустила б цю картину на великі екрани, але і тим, що Сталлоне вирішив не надто заглиблюватися в треш, все ж, глядач фільмів серії Рембо, дещо інший, ніж у Ромеро.

Якщо повертатися до сюжету, то він прописаний досить тонко. Нам показують, як ветеран, на початку фільму, всіляко відмовляється від пропозиції, супроводжувати групу місіонерів, в зону бойових дій, бо знає, чим все це закінчиться. Але в кінцевому підсумку, він розуміє, що війна - в його крові, вони з нею нероздільні, єдине ціле. Крім того, йому не чужі життя інших людей, яких узурпують місцеві бойовики, але це відкривається, тільки по ходу фільму. По початку ж, Джон Рембо, непреступен як скеля: ні тіні сумніву, холодність, шапкозакидальне ставлення до навколишнього світу і людям. По ходу фільму, ми бачимо, як змінюється його ставлення до цих, та інших питань.

Окремо хочеться сказати про музику. OST створює приголомшливу атмосферу, особливо, хотілося б відзначити, головну тему. Я в житті не чув нічого подібного! Поєднання лірики, яка наганяє смуток і тугу, але й одночасно, якась подоба військового маршу, під який, дуже здорово виглядають сцени баталій.

Однозначну залік, не тільки самому фільму, а й Слаю - він створив приголомшливий фільм, і вселив у мене віру в те, що все-таки, можна робити відмінні продовження, старих як світ фільмів. Просто браво!


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.