8 миля

Детройт, 1995 рік. Білий репер Джиммі Сміт на прізвисько Кролик (Емінем) живе біля шосе «Восьма миля», яке відділяє Детройт від передмістя і є роздільною смугою між білими та чорними. Він мріє пробитися до успіху і назавжди залишити рідне місто. Для цього йому треба прославитися у місцевому клубі, перемігши темношкірих конкурентів…

Для тих, хто ніколи не слухав реп, цей фільм може здатися далеко не шедевром, але навіть такі люди зможуть знайти в цій картині щось своє і для себе, так як жанр «драма» подобається багатьом. Природно, мені «8 миля» дуже сподобалася. З самого початку, як тільки зазвучали перші біти, мене цей фільм затягнув. Великим шанувальником драм я не є, але цей фільм - це зовсім інша справа. Дивитися його для мене було одним задоволенням. Я з цікавістю зміг додивитися картину до самого кінця і жодного разу не занудьгувати (а при перегляді драми зі мною таке буває рідко).

Сюжет картини дійсно добре продуманий і напів-біографічна частина виглядає досить добре. Як не дивно, але абсолютно всі персонажі було добре продумані і піднесені якнайкраще.

У Вас не має доступу для завантажень

Режисерське крісло стрічки зайняв Кертіс Хенсон. Він відмінно зміг зняти даний фільм і дуже добре перенести дух Детройта тих часів на екран. Атмосфера у фільмі була дійсно захоплюючою і по-справжньому навеевающей дух реп-баттлов, які в картині показані на вищому рівні. Тепер, після перегляду «8 милі», я з упевненістю можу сказати, що Кертіс по-справжньому зміг впоратися зі своєю роботою і зняти картину на досить високому рівні.

Як я вже сказав вище, головну роль у фільмі виконав відомий репер Емінем. Я є його великим шанувальником, тому в цій картині він зміг по-справжньому мене вразити. Емінем зміг зіграти Кролика дійсно дуже добре. Протягом всієї картини за ним було дуже цікаво спостерігати і йому дійсно хотілося співпереживати.

Також сподобався і Міхи Файфер. Він теж дуже добре зміг зіграти свого персонажа і зробити його дійсно запам'ятовується.

Крім того, сподобалися і запам'яталися Брітані Мерфі, Кейт Бейсінгер, Івен Джонс, Омар Бенсон Міллер, Де'Анджело Вілсон, Юджин Бірд та інші.

 

 

Ось що-що, а саундтрек в цій картині був дійсно на вищому рівні. Його спільно написали Емінем і Пруф. Музика у фільмі була по-справжньому гарною і такою, що запам'ятовується, але напевно найяскравішою піснею серед них була «Lose yourself» у виконанні самого Емінема. Ця пісня була дійсно відмінною, а «Оскар» за дану пісню був абсолютно заслуженим.

Підсумок: відмінний фільм, який дуже добре передає атмосферу Детройта тих часів і прекрасно показує реп-культуру зсередини.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.