Ворог біля воріт

1942 рік, розпал Сталінградської битви. Німецьке командування направляє на передову свого кращого стрільця, майора Кеніга, з особливим завданням. Він єдиний, хто може спробувати впоратися з російським «ангелом смерті» - невловимим снайпером Василем Зайцевим.
Зайцев - легенда і ікона для захисників Сталінграду. Між двома унікальними снайперами починається смертельна сутичка, переможцем з якої вийти лише одному.

Один з небагатьох західних фільмів про героїзм російського солдата (в одному ряду з «К-19»). Захоплююче і виразно подана історія протистояння двох снайперів - «простого» російського хлопця і німецького «надлюдини». Вражаючий акторський склад. Гра акторів на висоті.

У Вас не має доступу для завантажень

Велика кількість негативної критики пояснюється лише тим, що концентровано подана правда у вразливих осіб може викликати нудоту, а у людей з нестійкою психікою сміх. Продемонстровані в фільмі факти: оснащення Червоної армії, солдати у вигляді гарматного м'яса, безжальні заградотряди, євреї-комісари з Агітмашину і убогість культу особистості; дійсно дозволяють віднести картину в ранг антирадянських, але антиросійським і русофобським її може назвати тільки параноїк.

Журавлина в фільмі є, але це ж художній фільм, а не документальний.

 

 

Загалом, якщо ви не жертва радянської агітки і не любитель рахунки гудзиків на мундирах, то фільм гідний вашої уваги.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.