Щоденник Бріджит Джонс

Героїня цього фільму, Бріджет Джонс, вирішила, накінець, взяти себе в руки і почати нове життя! І давно пора! Їй вже за тридцять, але вона безвільно потурає своїм шкідливим звичкам і ніяк не наважиться позбавитися зайвих кілограмів. А, що найголовніше, Бріджет - зовсім одна.
Батьки намагаються засватати її за сина сусідів, сором'язливого Марка, а сама Бріджет шаленіє від свого чарівного начальника Деніела! З першого дня нового життя місс Джонс вирішує вести щоденник, в який вона буде записувати усі свої майбутні досягнення і перемоги. Але виявилося, що досягти мрії та знайти справжнє кохання набагато складніше, ніж вона це уявляла...

Uninhibited. Uncensored. Unmarried. - Це про Бріджит Джонс, познайомтеся. Чарівна, мила Бріджит, якої, на жаль, не щастить у коханні, яка щороку пише new year resolutions, і далі слів вони нікуди не рухаються. Смішна і часом безглузда, вічно потрапляє в казусні ситуації Бріджит. Бріджит, яка вміє посміятися над собою і яка є душею компанії. Саме таку Бріджит всі ми полюбили. І на це дуже багато причин.

У Вас не має доступу для завантажень

Можливо, це тому що кожна з нас знайшла в житті Бріджит часткове відображення свого життя? А може бути тому що кожна з нас все так само наївно чекає свого єдиного чоловіка, вважаючи, що він ось-ось з'явиться? Може бути, ми любимо Бріджит тому що вона не боїться бути такою, яка вона насправді? У ній ми бачимо ті якості, які хотіли б бачити в собі? Можливо і це. Адже дуже часто нам би хотілося бути впевненою в собі, відчувати себе чарівно в будь-якому вбранні і з гордою головою зустрічати невдачі і втрати. І ми бачимо, що як би важко не було, Бріджит долає і це. Ми любимо Бріджит, бо вона справжня, вона жива. Вона - кожна з нас. З самого першого моменту вона западає до нас в серця і залишається там назавжди.

Але цей фільм не був би настільки чудовий, якби не його акторський склад. Рене Зельвегер - просто чарівна в ролі Бріджит. Дивлячись на неї, вже просто неможливо уявити на цьому місці когось іншого. Рене дивно чітко вхопила характер героїні і прекрасно перенесла це на екран. Вона не побоялася бути смішною і безглуздою. І ми бачимо, що набрані нею кілограми для ролі тільки пішли на користь. Вона втілення тієї Бріджит, яку ми всі хотіли бачити.

Колін Ферт - недивно, що його взяли на цю роль. Колін чудовий у ролі таких собі диваків з Англії. Він одночасно і трохи грубуватий, і в той же час чертовски милий. Його персонаж вийшов милим, смішним і забавним. Вся та сором'язливість і всі ті безглузді фрази, які він постійно говорить тільки викликає ще більшу симпатію до містера Дарсі. І не дивно, що він носить таке ім'я. Вже дуже він схожий на містера Дарсі Джейн Остін :)

 

 

Х'ю Грант - ну що тут говорити? Підкорювач жіночих сердець, моторошний лавелас, нахаба і цинік. Але перед ним неможливо встояти. В цьому і є весь шарм Хью Гранта. Такий різнобічний актор, як він, може грати будь-які персонажі від соромливих хлюпиків до зухвалих підкорювачів жіночих сердець. З нього вийшов чудовий бос. Дивлячись на Хью, одразу розумієш, чому Бріджит так захопилася саме їм. Важко встояти.

Ось саме ця трійця і триматиме вас у відмінному настрої протягом усього фільму. Бріджит Джонс гідна подиву. Її чоловіка прекрасні. Її образ життя «небезпечний для Вашого здоров'я», але не любити її неможливо.


Жанр фільму:Мелодрама------
оцінило: 0 люд.