Ходять чутки

Сара Хаттінгер відчуває розгубленість. Вона - гарний журналіст, але змушена вести колонку некрологів у газеті. Вона нарешті погодилася вийти заміж за свого бойфренда Джеффа, але усе ще не впевнена до кінця, що дійсно хоче цього весілля. А поки Сара вирушає додому у Пасадену на весілля сестри, а це означає, що вона має провести чимало часу зі своєю схибленою на тенісі сімейкою, членом якої вона себе ніколи не відчувала. Випадково вона дізнається про дбайливо охороняєму сімейну таємницю, і після цього її переповнюють сумніви щодо свого походження. Щоб знайти відповідь на це хвилююче для неї запитання, Сара розпочинає пошук людини, яка, імовірно, зможе їй допомогти...

Фільм, мабуть, для тих, хто всіма правдами і неправдами намагається в собі розібратися. Як же можна отримати відмінну роботу, розуміння рідних і обіцяти любов іншій людині до кінця днів, коли ти не знаєш хто ти є і чого хочеш від життя ?! Наша героїня і намагається знайти відповіді на ці питання.

У Вас не має доступу для завантажень

Привернув не тільки незвичайний сюжет, який анітрохи не розчарував при перегляді, але і акторський склад - прекрасна Дженіфер Еністон і до безумства чарівний Кевін Костнер.

Але щоб було до чого прагнути.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.