Планета Мавп

Майбутнє. 2029 рік. На гігантській космічній станції астронавт Лео Девідсон навчає мавп керувати літальними апаратами. Зненацька один із його учнів втрачає контроль над космольотом і його несе в не вивчену ще область просторово-тимчасових тунелів. Не розмірковуючи Лео кидається, щоб допомогти шимпанзе, але на нього чекає така ж доля. Пройшовши крізь тунель, він робить стрибок у часі й опиняється на невідомій планеті, де цивілізація войовничих мавп перетворила Людей на своїх рабів. Опинившись в полоні у мавп, Лео намагається відстояти права людства на свободу. Але як можуть озброєні ціпками люди пручатися закованим у збрую злісним горилам-убивцям? Єдиний шанс вижити й перемогти в цій битві, це дістатися до Заборонної зони, що приховує страшну таємницю походження мавп.

Попри поширену (і небезпідставна) думка про те, що продовження виходять краще оригіналу, на сиквели завжди покладається більше надій. Якісь виправдовують ці очікування, а якісь ні. «Планета мавп: революція», на щастя, відноситься до останньої категорії. Не гаючи ключовою сюжетної нитки стрічки 2011 року, команда Метта Рівза привнесла в історію крім себе самих і що збільшився бюджету ще й величезну порцію драматизму, видовищності і людяності.

У Вас не має доступу для завантажень

У наш досить жорстоке й цинічне час спостерігати з екрана кінотеатру дія, де люди «опускаються» до основи основ людського буття, в той час як мавпи відчайдушно і деколи проти своєї волі до них прагнуть - на перевірку таке кіно виявляється не просто хорошим, воно виявляється одним з кращих подарунків, зроблених Голівудом своєму глядачеві.

Йдучи по стопах вже досить побитої стежки під назвою «into darkness», режисер на відміну від багатьох своїх попередників, проходить її з честю.

 

 

Як мінімум, завдяки талановитим акторам, а як максимум, завдяки, вітіюватому, але від того не менш чесному оповіданням, мотивованому пошуком відповідей на питання, які лежать одночасно і на поверхні соціуму і в душі кожного його члена.

Що є довіра, як його заслужити, чи можна вірити тому, кого ще вчора вважав нешкідливим, а сьогодні він становить загрозу твоєму дому - сумніви, що роздирають на частини не тільки людини розумної, а й, здавалося б, «дурну» мавпу. Кожен з героїв, якого мучать подібні протиріччя За два з невеликим години екранного часу пройде шлях пізнання, який або змінить його уявлення про навколишній світ, або скине на мляву прірву. Разом з ними шлях пройде і глядач, чиї думки будуть солідарні з кимось із персонажів. Головне, що байдужих не буде.

Але навіть, якщо відволіктися від драматичності подій, то перед нам все одно залишиться гідний сіквел, чия видовищність перекриє не тільки попередній фільм, але і практично всі блокбастери цього року. При такому розкладі триквел точно буде одним з найбільш епічних фінальних акордів за всю історію кінофраншиза.

Будемо чекати і сподіватися, що далі буде тільки краще, хоча зараз здається, що краще в цій історії вже нікуди.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.