Батько нареченої

Для дочки майбутнє весілля - найурочистіша подія, що хвилює, в житті. Для її люблячого батька - божевільний дім. По-перше, він розлучається з своєю улубленою дитиною. По-друге, з чималою сумою грошей.
По-третє, йому доводиться терпіти родичів з боку чоловіка. Від цього можна просто втратити розум. На весіллі всі були щасливі... окрім батька нареченої.

До створення фільму доклала руку відома романтична дама по імені Ненсі Маєрс. Її фільми завжди наповнені тим самим романтизмом, розчуленням і чітко змальованої мораллю.

У Вас не має доступу для завантажень

Ось і тут у фільмі «Батько нареченої» зі Стівом Мартіном в головній ролі не обійшлося без факторів, що виділяють Ненсі.

Стів Мартін - люблячий і турботливий батько. Але коли він дізнається, що його дочка зібралася заміж, у його мозку заграли біси. Він не може повірити в те, що відбувається, він все також вважає свою дочку маленькою дівчинкою, проте їй вже 22 роки ... З самого початку йому нічого не подобається, ні наречений, ні його родичі, ні те, як це весілля повинна пройти. Він просто божеволіє.

Зрештою, доведений до сказу, він потрапляє в камеру. Всього-то через те, що його розлютило те обставина, що він хоче купити 8 сосисок, але булочок треба купити 12, а цього він робити не збирається!

У його камеру приходить дружина (Дайан Кітон) і проводить з чоловіком зрозумілу роботу. І тут відбувається перевтілення! Стів Мартін стає зовсім іншим, з головою занурившись в передвесільні клопоти.

Фільм тримається в одних з кращих комедій типу «Батьки й діти» завдяки прекрасній грі Стіва Мартіна, його віртуозність виконання підтверджує ранг одного з найсильніших комедійних акторів і понині! А чого варті його гримаси! Куди там Джиму Керрі з його кривляннями. Крім Мартіна це ще й відмінний сценарій, він скрупульозно показав нам зміна характеру героя, причому зробив це за допомогою ретельно вивірених сцен. Звірте їх з початку, а потім кінцеві - ви зрозумієте про що це я.

Чудова сімейна комедія, подивіться її - не пошкодуєте.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.