Круті віражі

Фільм виробництва компанії "Волт Дісней Пікчерс". Джон Кенді у ролі тренера команди з бобслею з ... Ямайки готує дітей до зимової олімпіаді в Албертвілле в 1992 році, що вже смішно, тому що на цьому острові снігу не буває. Місцями дуже смішно і зворушливо.

Як же прекрасно прагнення до перемоги! Не вийшло в одному виді спорту? Не біда. Чому б не спробувати десь ще! Саме так міркували герої цього фільму. Прості хлопці, не має значення ладнає друг з дружкою, змогли знайти в собі сили об'єднається заради спільної ідеї. Ідеї ​​виграти Олімпійські Ігри ... Зимові!

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм про силу волі, прагнення до успіху і неймовірною самовіддачею. Волею випадку, кілька потенційних претендентів на участь, а то і перемогу на літніх ОІ, не змогли потрапити на цей турнір. Але вони не впадають у відчай і знаходять вихід. Дізнаються, що в їхньому містечку на Ямайці живе іменитий у минулому бобслеїст, нині дискваліфікований за шахрайство. І тут понеслося!

Джон Кенді, граючий новоспеченого тренера, відмінно показав свого персонажа. Такий собі розлючений відлюдник, гордовитий, який не хоче озиратися в темне минуле. Але це лише в першій половині фільму. Навіть серце такої людини не може не розтанути під впливом купки звичайнісіньких, простих і ямайцев. Те що ролі цієї «фантастичної четвірки» були поділені між невідомими акторами (ну давайте, розкажіть мені, що ви і до цього фільму знали про таких акторів як Малик Йоба або Роул Льюїс), дає картині перевагу. Хто краще зіграє місцевихобивателів, як не розбещені славою люди? Упевнений, що ніхто. Всі персонажі виглядають приємно і гармонійно на екрані, за рахунок грамотного підбору виконавців.

Сюжет дуже цікавий, а сценаристи попрацювали досить непогано, враховуючи те, що ніяких «провалів» і «пустот» в картині немає. Робота режисера і оператора теж питань не викликає. Музика - так і зовсім вище всяких похвал, варто відзначити Ханса Циммера. Дуже приємне для ока видовище, зі своєю мораллю і сенсом.

Тому просто не можу не повторити фразу попередніх авторів: Я люблю цей фільм!


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.