Ордер на смерть

Ван Дамм у ролі офіцера Луїса Берка, "нечистого на руку" поліцейського детектива, відправляється під виглядом засудженого до в'язниці "Гаррісон", щоб розкрити серію вбивств ув'язнених. У стінах в'язниці він стикається з жорстокістю співкамерників, з корумпованими охоронцями, зі смертю і зрадою всіх мастей. Коли Берк дізнається шокуючу таємницю в'язниці, він повинен здійснити зухвалу втечу - його останній шанс вирватися з лап сотень засуджених головорізів, очолюваних його кровним ворогом.

Важке життя простого офіцера поліції. Ось працюєш собі, працюєш, чесно виконуєш свій обов'язок і тут бац, і твого напарника вбивають. Знову бац і тобі пропонують бути поліцейським під прикриттям та не де-небудь, а в тюрмі, де відбувається низка загадкових вбивств, а охоронці сього «виправної установи» приховують якусь похмуру таємницю. Ну що ж, герой Ван Дамма і не з таких колотнеч вибирався. Отже, це - «Ордер на смерть».

У Вас не має доступу для завантажень

Тема людини, хорошої людини, який опинився у в'язниці, і якимось чином повинен звідти вибратися була цікава масовому глядачеві завжди. Адже не даром же такі проекти як скажімо «Зелена миля», «Граф Монте-Крісто», «Втеча з Шоушенка», серіал «Втеча» та багато інші схожі за концепцією картини отримують високі оцінки, і багато людей ставлять ці фільми на полицю в вибране. І так, сія славна доля не минула і мене, саме тому я вирішив поглянути на халепи героя Ван Дамма і що ж? Цей фільм мене не розчарував.

 

 

Отже, головний герой картини Луїс Берка з самого початку постає перед глядачем як такий собі «Брудний Гаррі», який мало того що за словом в кишеню не лізе і готовий накостилять всякому хто надумає йому погрожувати, так і з злочинцями він не церемониться, пускаючи останнім кулю в груди, а краще десять, щоб напевно. Але при всьому при цьому Луїс, як і раніше до нього герой Клінта Іствуда є простою людиною, для якого бійка з групою озброєних охоронців є серйозним випробуванням і не факт що він вийде з цієї колотнечі переможцем, далеко не факт. Так що герой Ван Дамма виходить дійсно цікавим і що важливо живим персонажем, за яким цікаво спостерігати. Ну і, звичайно ж, який фільм обходиться без мудрого афро-американця, який знає, як все влаштовано в тюрмі і який згодом стане другом героя. І Хокінс у виконанні Роберта Гійома, якраз і є такою людиною. А ось антагоністи картини вийшли, м'яко кажучи, не запам'ятовуються. Що начальник в'язниці, якому відведено в цілому хвилин десять екранного часу і єдине що робить герой Арта ЛафЛёра, так це демонструє свою квадратну щелепу в об'єктив кінокамери. Що «Пісочна людина» у виконанні Петріка Кілпетрік, який єдине чим виділяється так це тим що він у вогні не горить і у воді не тоне. Однак порівняно з героєм Ван Дамма він виглядає вельми щупле і насилу віриться що цей «доходяга» в стані битися на рівних з Луїсом. Але що є то і будемо їсти. В цілому ж всі актори зіграли на належному рівні, але крім юного хакера страждаючого від надлишку тестостерону в крові ніхто особливо і не запам'ятався.

Тепер же що стосується сюжету. І він дійсно цікавий, так як в поліції то вважали, що у в'язниці просто орудує божевільний маніяк, та я й сам спочатку думав, що «Пісочна людина» вижив і продовжив творити треш, угар і содомію, але вже за гратами, але все виявилося куди глибше, і я б навіть сказав логічніше. Але не буду вам псувати враження від картини і надам самим дізнатися таємницю цього похмурого закладу, воно того варто, вже повірте.

Підводячи підсумок, хотілося б сказати, що це хороший, хоч і одноразовий бойовик з досить талановитими акторами, цікавим сценарієм і хорошою операторською роботою. Самое то щоб провести вечір


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.