Норт

У Норта було все: іграшки, друзі-приятелі, школа, в якій Норт досягав успіху по всіх предметах, бейсбол, який Норт дуже любив. Чого ж пацанові не вистачало? Батьків. Тобто тато і мама у Норта теж були, тільки хлопчикові здавалося, що батьки його зовсім не цінують. І тому одного разу Норт відправився в подорож, щоб знайти собі нових, прийомних батьків. Техас, Гаваї, Аляска, Китай, африканські джунглі, Париж, передмістя Нью-Йорка ... Де ж вони, найкращі в світі тато і мама?

Відмінний фільм для дітей та родини вцілому. Тема невдоволення своїми батьками і бажання нових інших для себе у багатьох, напевно, мелькала в голові в певний період життя. Звичайно, фільм для определнного кола осіб, але цікаво його подивитися і дорослому глядачеві, щоб ненадовго помістити себе в ту саму атмосферу.

  North-1994-Ukr.AC3_5.1-DVDRip-Hurtom.torrent
[14.18 Kb] (Завантажили: 1)

Фактично залишається лише оцінювати і спостерігати за цією самою атмосферою, чи добре вона поставлена​​, більшого в фільмі не знайти, бо ідея проста як світ. На мій погляд непогано завдяки різним персонажам, відмінній грі головних дійових осіб, та й взагалі всіх, але незважаючи на це по-моєму все-таки не вистачає фільму духу прключеній, якоїсь дитячої емоційної напруженості, схвильованості, переживань.

Може бути, це амеріканізірованность фільму, може мій суб'єктивізм. Фільм без претензій, напевно, це найважливіше для сімейних картин, але смак у всіх свій


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.