Бандити

П'ятдесятирічний Клод Корті є справжнім королем бандитизму сучасного Парижу: наркотики, «живий товар» зі Східної Європи, фальшиві купюри, нальоти, рекет - імперія Корті тримається на винятковому насильстві. Але коли король бандитизму на кілька місяців потрапляє за грати, його злочинна структура починає стрімко валитися - чи є це результатом спланованого змови, або просто приступом параної хворої свідомості гангстера ?

Потужна кримінальна драма з сильним акторським складом. Шокуюча жорстокістю бандитських розборок, а так же відвертими сценами знятими з особливим натуралізмом. Перестрілок і екшену теж вистачає. І це не мудро, коли в ролях значиться такий майстер криміналу як Олів'є Маршаль. Будь він як режисер чи актора, можна очікувати якісний кримінальний фільм.

  Truands-2007-DVDRip-AVC-ukr.fre-Hurtom.torrent
[14.25 Kb] (Завантажили: 5)

Герой Бенуа Мажимель зовні і своїми звичками дуже нагадує Сашу Бєлого. За цим мимоволі виникають асоціації з нашої «Бригадою». Після перегляду даного фільму розумієш, що у них на Заході не все так добре як нам розповідають. І що крім кримінальної Росії є ще і кримінальна Франція.

 

 

Це не банальний ганстерскій фільм будь повно в Америці, адже картину знімали французи. Фредерік Шьондьорфера добре пропрацював сценарій включає в себе кілька сюжетних ліній.

Відрізняє цей фільм від інших так само сильна акторська гра. Філіп Кобер просто вражає потужним харизматичним виконанням ролі ватажка злочинного світу Корті. Спостерігаючи за його грою здається, що він все життя був бандитом. Як завжди гарний і Олів'є Маршаль, що довів що він не тільки хороший режисер, але і непоганий актор.

Бандитська життя нікому щастя не приносить і за все в цьому світі доводиться платити. За цим як у справжній драмі, в кінця фільму в живих залишаться лише деякі ...


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.