2012

Згідно з календарем індіанців Майя, в 2012 році планети сонячної системи опиняться на одній лінії, що призведе до глобальних природних катаклізмів: сильні землетруси, цунамі і виверження вулканів перетворять країни і цілі континенти в руїни. Нещодавно вчені підтвердили, що цей міф може стати реальністю.

Ще до виходу фільму в кінотеатри навколо нього і Еммеріха вже розгоралася галас. Мені ж зізнаюся чесно було все одно на цей фільм. Піти в кіно мене вмовили батько і дядько, яким не терпілося подивитися чергове творіння Роланда. Перші хвилини фільму мене особливо не приваблювали, лише поява Кьюсака змусило мене почати дивитися уважно. Нарешті через півгодини після перегляду почалося найцікавіше, руйнування Пасадена. Герої намагаються врятуватися, а навколо них руйнуються будинки, гинуть люди. Спостерігати за всім цим мені було неймовірно цікаво, в якійсь мірі навіть страшно. Минула година, а мені все ще було не по собі. Крах собору і площі св. Петра, Вашингтонського монумента, півтора кілометрові хвилі, Еммеріх тут не прогадав. Але крім спецефектів я дивився і на персонажів, їх історія була невід'ємною частиною фільму. До кінця його я, перевівши дух, впав у ейфорію. Те чого я не чекав від перегляду, само прийшло до мене.

Тепер про головне:

У Вас не має доступу для завантажень

Актори підібрані чудово. Чого тільки варта гра Джона Кьюсака. Кожен актор впорався зі своєю роллю, на мій погляд, на тверду десятку. Завдяки ним навіть персонажі другого сорту неймовірно цікаві, хай і не встають на перший план. Вообщем 10 з 10 за акторів, і за те, що вони добре показали своїх персонажів.

Сюжет тут нехай і передбачуваний, але цікавий. Цього разу замість інопланетян і глобального похолодання, нам доведеться зустрітися з неймовірною сейсмічною активністю і гігантськими хвилями води. А все це безліч тисяч років тому передбачили індіанці Майя, кілька разів згадувані в фільмі. Нам по походу п'єси пояснюють, що і чому. Хоча зізнаюся чесно це і самому можна зрозуміти. Але от сама ідея про те, що ми повинні боротися один за одного чудова. Це мені здається, звісточка, в якій говориться: «Що ми всі люди, і перед лицем спільної небезпеки ми повинні допомагати один одному. А чи не судорожно вбивати іншого заради порятунку своєї шкури ». За ідею і сюжет ставлю 10 з 10.

  Як і говорилося в одному з інтерв'ю, в кіно буду присутній аж п'ятеро росіян. Жадібний, егоїстичний Юрій Карпов, готовий на все аби врятувати свою дупу. Нічого такого поганого в ньому не видно, особливо враховуючи те що він олігарх. А всі вони жадібні до влади, і самовдоволені, тому росіян тут не образили. Тамара, його коханка. Порадувало те, що вона віддала перевагу врятувати свою собачку Цезаря, ніж вони б задихнулися обидва. Теж претензій немає. Алек і Олег, розпещені сини близнюки Юрія, характером пошедшие в татуся. Саша, особистий пілот Карпова, благородна людина, зрештою, російська. Навіть президент Сергій Макаренко не розчарував.

Спецефекти, яких в кіно ціле море. Цей пункт не вимагає обговорень, бо ім'я Роланд Еммеріх говорить сама за себе. 10 з 10.

Підсумок: 2012 Роланда Еммеріха став для всіх нас черговим кіно. Але кожен прийме його для себе по-своєму. Хтось переглядатиме його, хтось після першого ж перегляду забуде всю картину.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.