Танго і Кеш

Двоє поліцейських з Лос-Анджелеса, Рей Танго та Гейб Кеш, у всьому змагаються між собою, але у них є одна спільна риса - кожний вважає, що він найкращий. Коли ж міжнародний король злочинності Іво Перре підставляє їх, і обидва вони опиняються у в'язниці, двом забіякам доводиться стати напарниками.

80-ті пройшли під знаком бойовиків про поліцейських. У це десятиліття виходили і «Поліцейський з Беверлі-Хіллз», і "Смертельна зброя», і інші менш відомі проекти. Також в ці роки були на піку популярності такі актори як Сильвестр Сталлоне і Курт Рассел. Обидва були знайомі кожному фанату бойовиків. Русский режисер Андрій Кончаловський вирішив зняти цю парочку в популярному жанрі бойовиків про поліцейських. І вийшло у нього це цілком гідно.

Фільм оповідає, як зрозуміло з назви, про два героях: Танго і Кеша. Перший, персонаж Сильвестра Сталлоне, воліє серйозний підхід до роботи. Другий, персонаж Курта Рассела, веселий і запальний хлопець, готовий на будь-який ризик на заради досягнення своєї мети. Обидва є кращими поліцейськими міста. Пара вийшла, варто сказати, не надто оригінальна, але колоритна.

  tango___cash__1989___2-ukr_eng__bdrip__hurtom_.avi_950.torrent
[11.1 Kb] (Завантажили: 10)

Але їх життя різко змінюється коли, зустрівши один одного, вони попадаються в пастку, метою якої є підставити героїв. Після кількох судових розглядів вони потрапляють у в'язницю, пообіцявши один одному, що помстяться всім, хто їх підставив.

 

 

У в'язниці проходить досить велика частина фільму і, напевно, найкраща. У в'язниці герої зустрічають старих знайомих і знайомляться з новими. Всі вони пропащі шахраї, але дуже цікаві особистості.

Курт Рассел грає, як завжди, відмінно. Хоча Кеш вийшов навіть занадто схожим на іншого персонажа актора з фільму «Великий переполох в маленькому Китаї».

А ось хто дійсно здивував своєю акторською грою, так це Сильвестр Сталлоне. Танго в його виконанні не схожий ні на суворого Рембо, ні на принципового Кобру. Персонаж вийшов дуже живим.

Режисура на рівні. Особливо вийшла бійка з численними противниками у в'язниці. Тільки шкода, що йде вона не більше десяти хвилин. Фільм спритно лавірує між комедійними сценами і екшен сценами. Але в другій частині фільму режисера поміняли і це, на жаль, дуже видно.

З гумором у фільму все в порядку. Він ніколи не переходить межу вульгарності. А ось музика навіть занадто нагадує мелодії з іншого відомого фільму 80-их - «Поліцейський з Беверлі-Хіллз».

У підсумку, вийшов фільм, головним достоїнством якого не є 2 зірки в головних ролях. Вони лише доповнює і без того якісну картину.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.