Дитячі забави 3

Енді вже 16 років і він навчається у Кентській військовій школі. А бізнесмен Пітер Гескел відновлює виробництво ляльок. І першим з конвеєра сходить незабутній Чакі, одержимий духом мертвого вбивці. Він доcі не позбувся думок перебратися в тіло хлопчиська й покинути ненависне йому обличчя веселої дитячої іграшки...

Розказана історія, вийшла стандартної, і нічого нового в собі не нісёт. Повертати ляльку-вбивцю до життя, в черговий раз, було безглуздою ідеєю. Гаразд би кіносеріал хоч якось прогресував, а не використовувала все ту ж концепцію побудови сюжету. Чакі знову вдається знайти життя, він знову-таки шукає людину для переміщення душі, і звичайно починає розправлятися з усіма направо і наліво. Загалом все, як завжди. Тільки от тепер в кадрі більше миготять армійські будні, а весь саспенс сходить нанівець, та й вбивства нічого особливого з себе не представляють. Що вже говорити про допущені ляпи. Мені абсолютно не зрозуміло, звідки у військовому училищі діти дошкільного віку. Чому після смерті водія сміттєвоза, ніхто навіть не спробував встановити причини його смерті? Що це за дурне самопожертву одного з учнів? Він міг би хоча б спробувати відкинути гранату, а не лягати на неї. До того ж, судячи з потужності вибуху, це не така вже й граната. Але ці неузгодженості не страшні, а от відсутність у фільмі навіть банального «Бу» - це дуже погано.

У Вас не має доступу для завантажень

Грим гарний, тільки щодо зовнішнього вигляду Чакі (Його рухи і міміка як завжди реалістичні), так як все інше виглядає штучно, а особливо в сцені з перукарем: його кров навіть на томатний соус не змахує, максимум - на акварель.

Актори-діти - це практично завжди погано. І в цей раз історія повторюється. Джастін Вейлін ще грав стерпно, але решта талантами не блищали, та й були одним загальним шаблоном.

 

 

«Дитячі ігри 3» вийшли набагато гірше попередніх частин. Якщо в умовах звичних квартири або будинку Чакі ще був здатний налякати, і його присутність наганяло напружену обстановку, то зараз це вже залишилося в минулому. Розцінювати фільм, як фільм жахів - нічого хорошого, ну а якщо як просто продовження культового трилера - до перегляду годиться, тим більше в тріквелі Чакі став харизматичний і не проти пожартувати.


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.