Сержант Білко

Сержант Білко - блискучий шахрай, дотепник, що затято любить сперечатись. Він - найбільш неблагонадійний чоловік в околиці і при цьому його люблять усі. Ну, не всі, звичайно. Важко любити людину, руку якого виявляєш в своїй кишені.

У сержанта Білко є один заклятий ворог, один друг і одна кохана. Ернест Білко завідує гаражем на військовій базі. Він володіє особливим даром «ставити діагноз» поламаним автівкам, не відкриваючи кришки капота. Крім того, Ернест всюди знаходить гроші ... за запахом.

В фільмографії чудового коміка Стіва Мартіна повнісінько настільки смішних комедій, що сміятися хочеться і навіть після фінальних титрів. Але є в актора і безперечні фаворити глядацької уваги, такі як сміховинний і нестримно смішний «Сержант Білко», який абсолютно не боїться висміювати браву американську армію і є, мабуть, найвдалішою пародією на жорстких офіцерів і солдат, з пихатою крутизною смотрящих з кіноекранів на заокеанських глядачів. Можливо через подібну розв'язної і десь навіть антипатріотичну подачі матеріалу картина Джонатана Лінна («Дев'ять ярдів») не стала справжнім касовим хітом в США, однак у всьому іншому світі «Сержант Білко» став однією з найулюбленіших комедій. І навіть якщо ви чомусь недолюблюєте Стіва Мартіна, то дані його проект повністю поміняє вашу думку!

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет фільму розгортається в межах військової частини, якою керує милий добряк - полковник Холл (Ден Ейкройд). Через його безпечності в частині процвітають азартні ігри, затяжні вечірки і повна відсутність субординації. А епіцентром розгулу є ремонтно-механічна рота під командуванням сержанта Ернста Дж. Білко (Стів Мартін)! Девізом його роботи є невпинна азартна гра. Навіть у стосунках зі своєю нареченою Ритою (Глен Хедлі) він все вирішує за допомогою карткової гри. Як відомо, риба гниє з голови, так і його особиста рота виявляється абсолютно недієздатна не менше свого шефа. Єдине що можуть відмінно організувати його підлеглі - таємні тоталізатори і вечірки, ну а також вчасно приховати всі сліди своїх діянь перед приходом перевірки. Однак фривольної житті настає кінець, коли в частину приїжджає перевірка на чолі з майором Торном (Фил Хартмен). Як виявилося давним-давно він вже був знайомий з Білко і той добряче нашкодив його кар'єрі. І ось так починається сміховинних і дотепне протистояння жорсткого педанта і веселого хлопця-друзяки!

Якщо є комедії, які викликають лише скупу посмішку, то «Сержант Білко» змушує по-справжньому сміятися. Кількість жартів на одну сцену зашкалює, благо розіграти їх є кому і крім Стіва Мартіна, так як в картині підібраний блискучий другорядний акторський склад. Практично кожен солдат з роти Білко - унікальна особистість зі своєю унікальною хвилиною слави в картині. Особисто для мене таким улюбленцем став повненький і по-дитячому наївний рядовий Доберман, який є апогеєм пародії на американського солдата. Взяти хоча б подібний діалог для прикладу:

- Рядовий Доберман мочиться в ліжко!
- Ну з кожним буває ...
- Але він робить це з іншого кінця кімнати!

І якщо події між військовими носять характер хлоп'ячого гумору, то відносини між Білко і Ритою мають романтичної настрій, хоча і тут не обходиться без вигадки і дотепності. Відразу кидається в очі зіграність акторської пари, які вже колись блискуче зіграли в незабутніх «Відчайдушні шахраї». Але як і в минулій роботі, їх ставлення носять в собі величезну частку хитрості інтриги:

- Я хочу з'ясувати, наскільки сильно він мене любить.
- Він дуже сильно вас любить.
- Більше ніж Лас-Вегас?
- Не вимагайте від нього занадто багато


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 1 люд.