Червоний кут

Процвітаючий американець Джек Мур, який добився небувалого ділового контракту в Китаї, відчував себе на вершині світу. Але торжество виявилося недовговічним.
Він проводить ніч з прекрасною жінкою, після чого стає звинувачуваним у її звірячому вбивстві. По милості непохитного китайського правосуддя, за яким підозрюваний дорівнює винному, Джек залишається абсолютно самотнім, якщо не враховувати призначеної йому жінки-адвоката, відданої законам своєї держави.
Але в процесі розслідування, докопуючись до істини, вона все більше переконується в невинності підзахисного...

Джек - успішний бізнесмен. У нього відмінна хватка і інтуїція, він наполегливий і завзятий. Він вміє переконувати, завдяки чому вдається укласти унікальний контракт в Китаї. Варто було йому тільки розслабитися, як він прокидається від криків поліцейських, які заарештовують його за підозрою у вбивстві. Джек нічого не пам'ятає, але точно впевнений, що він невинний. Але хто повірить американцеві, бізнесмену-капіталісту в комуністичному Китаї. Тим більше, якщо на нього вказують усі докази. Проти нього всі і все. Навіть американський уряд не може йому допомогти, але він не має наміру здаватися. Джек має намір боротися за свою невинність, навіть якщо йому загрожує смерть, якщо він не визнає провину. Така впевненість і йому особисті якості надихають його адвоката на набагато більш глибокому розслідуванні. Адвокат Джека - це молода, але досвідчена дівчина на ім'я Шен. Тільки вона погодилася його захищати. Її розслідування ставати дуже небезпечним як для неї, так і для нього. Але тільки вона зможе йому допомогти.

У Вас не має доступу для завантажень

У фільмі показана не тільки несправедлива і корумпована комуністична судова система, а ще і як важко мислити по-своєму в Китаї. Показано ще як важко іноземцеві в Китайських в'язницях. Головне вірити і рухатися до своєї мети. До того ж присутній відмінний детективний сюжет. Не обійшлося також без складних любовних почуттів.

Треба віддати належне роботі знімальної команді. Вони провели гігантську роботу. Навряд чи було легко зробити правдоподібний фільм про Китай. Звичайно ж, зі своїми прекрасно впоралися Річард Гір і Бай Лін. Найбільший недолік фільму, так це те, що відверто не старалися ховати політичний підтекст. На місці Китаю могла бути будь-яка комуністична або мусульманська країна. З іншого боку, фільму взагалі б не було без цього підтексту.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.