Дванадцять мавп

5 мільярдів чоловік загинуть від смертельного вірусу в 1997 році. Ті що залишилися живими покинуть поверхню планети. Ще раз тварини стануть господарями світу - виписки з інтерв'ю хворого параноїдальною шизофренією в 1990 році. Так починається ця дуже не проста картина. З майбутнього в 1996 рік потрапляє Брюс Вілліс, щоб зупинити божевільного, главу армії 12 мавп, що винайшов вірус, призначений визволити тварин і порівняти їх з людьми, але що насправді убив 98 відсотків людства....

Цікава фантастика »- скажете Ви після перегляду фільму. Але на осмислення можуть піти дні.

Фільм неймовірно заворожує і тримає в напрузі. Ця картина не тільки прекрасна написана, а й прекрасно задумана. Фантастика зовні, серйозна психологія всередині.

У Вас не має доступу для завантажень

Подивившись цей фільм починаєш мимоволі думати про психічні розлади, реальності, її ілюзії, що є життя і як в ній все влаштовано ?! А що, якщо дійсно все обертається по колу, все є циклічність і одне - лише продовження іншого? І чи реально все?

Шалено приголомшує гра акторів. Брюс Вілліс як і завжди рятує світ, але робить це спокійно, розмірено і часто поводиться як дитя. А Бред Пітт божевільний псих! Двісті відсотковий псих! Я не знаю фільму і актора, який коли-небудь зіграв більш божевільного психа, ніж зіграв Бред Пітт в цій картині.

Фільм для людей зі стійкою психікою і бажанням мислити!


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.