Коли дзвонить незнайомець

Джилл - симпатична студентка, котра підпрацьовує нянькою. Всі її неприємності починаються, коли в будинку лунає дзвінок. Незнайомець починає погрожувати дівчині. Дзвінок у поліцію приводить тільки до ще більш страшного відкриття - абонент, що дзвонить, перебуває з нею в одному будинку!

Кінець кінцем, не дивно, що цей, безумовно, залишив віху в КОНВЕЄРОБУДУВАННЯ ужастиков, страхітливий американського обивателя етюд про похмурому буття дітовбивці-дегенерата і його наївних жертв користувався настільки немислимою славою в прокаті, окупивши себе в десятки разів. Та й взагалі, явившись вельми завидною режисерським дебютом із зоряним складом. Адже тут, можливо, вперше був використаний ряд новаторських прийомів ...

  When-A-Stranger-Calls-2006-HDTVRip-Hurtom.avi.torrent
[13.84 Kb] (Завантажили: 7)

Напевно, варто було б почати з того, в чому ж криється відміну від ремейка 2006-го року випуску. Справа в тому, що якщо в сучасній стрічці ми бачимо єдиний набір страшилок няні-тінейджера в дусі серії «Крику», то тут таких епізодів декілька. Причому перший тривати всього лише трохи більше 20-ти хвилин. Взагалі дане полотно громадянського обурення можна і слід ділити на три відрізка (два останніх відбуваються в один і той же час): вступ, події через сім років і, нарешті, що нагнітає висновок. Головним героєм ставати сам хворий. Втім, і інших персонажів вистачає.

Незважаючи на вже класичний вік картини, вклад її в жанр незаперечний, а оригінальність глибоко притаманна. Фільм був знятий в період особливого буму жахів, а тому постановка досить і досить задовільна, та й сюжет дірявий, що окупається пристойною часткою емоційної складової, а також місцями по-справжньому якісним саспенсом. В середині присутня навіть деяка частка не завжди доречною нуарності. Нещасний приватний детектив - колишній поліцейський. Чи не згадаєш він про точний терміні виходу у відставку, можна було б подумати, що його звільнили за події семирічної давності. Бар з завсідником - сумній чоловікоподібною дамою у віці. Похмурий місто, затоплений бездомними і безцільно снують по темним вулицям похмурими городянами. Весь вишеразложенний антураж покликаний занурити глядача у відповідну атмосферу безвиході і безпричинності відбувається. Тут же можна згадати про комедійному персонажа - негра-бомжа, вставленим скоріше для обтяження, ніж різноманітності сценарію.

 

 

Втім, сіль навіть і не в тому. Занятнее всього спостерігати за рушивши англійським маніяком з запаленими очима. Має виділити правдоподібність тонко обставленій панорами подій про непридатність психічно засмученого і перекаченние важкими медикаментами героя для того, щоб ужитися в динамічно розвивається суспільстві. Тут виникає нестандартна для жанру ситуація, коли насильник перетворюється на жалісливу жертву. Треба сказати, що на моїй пам'яті подібний оригінальний хід був також використаний хіба що в «Будинок тисячі трупів 2». Він не здатний пробиватися в цьому, новому для нього світі. Немов людина з нізвідки, він ніяк не відшукає собі місця. Переслідування помилок минулого, нерозуміння оточуючих і специфічне смакування мук бідолахи штовхають його на необдумані вчинки, а щоб схиблений не задум, л піддається негативним спотворень завдяки фільтрації через дії озлоблених яппі-обивателів. Куди б не рушив цей персонаж, скрізь його очікують переслідування і хитромудрі засідки. Навіть з боку здавалося б істинно цивільних особистостей. З іншого боку автори активно використовують стару приказку «мій дім - моя фортеця». Наш ніндзя завжди перебувати право вдома чергової жертви. І єдиний спосіб йому протистояти - це в прямому контакті і зі зброєю напереваги. Так ось саме його відчуженості історія є наріжним каменем розповіді.

Окремої акценту гідно аудіонаполненіе. В першу чергу, це зловісний голос з трубки, як бездушний робот, раз за разом повторює своє: «Коли ти останній раз перевіряла дітей?». Не варто забувати нехай і часто переграють, але, тим не менш, цілком відповідне інструментальне супровід.


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.