Чотири пера

1884 рік. Перед самою відправкою британських військ в Судан молодий офіцер Гаррі Февершем подає у відставку. Його близькі та рідні сприймають цей вчинок як прояв слабкості, кожен хто так вважає дарує Гаррі перо - символ боягуза.

Є люди, заради яких не соромно віддати славу, честь і навіть життя. Є події, які назавжди забирають щось дороге. Але є речі, які безцінні - дружба, відвага, вірність, честь і любов. Заради них люди йдуть на війну і гинуть в боях, заради них люди жертвують майбутнім і славою, заради них підставляють себе під кулі, щоб врятувати, захистити і зберегти найдорожче.

У Вас не має доступу для завантажень

І ось перед нами 1884, час, коли честь мундира і вірність служіння батьківщині були на першому місці серед людських принципів і моральних підвалин. Багато землі були завойовані Британською імперією, а для молодого юнака не було честі більше, ніж служити і битися за королеву. У таких людей було все: красивий мундир, повага друзів, гордість батьків, увагу жінок. І раптом знаходиться людина, здатна в раз відмовитися від блиску і розкоші, піти з полку, сказати немає війні, і взамін, замість похвали батьків, отримати їх прокляття, а на згадку про улюблену жінки - біле перо.

Боявся чи Гаррі? Безумовно. Але чи був він боягузом? А чи може людина, яка віддала життя за своїх друзів бути боягузом? Людина, готова добровільно йти на всі муки долі, щоб розділити долю одного? А людина, здатна прийняти таке рішення, повністю усвідомлюючи на що йде? І відповідь ясна - «ні». Гаррі ніколи боягузом ні, хоч він і боявся. Але сміливець не той, хто не відає страху, а той хто здатний поставити честь, любов і гідність вище нього. І це називається хоробрістю, але часом, припадати віддавати ні одне життя, щоб довести це самому собі.

Але не забувайте, що ми говоримо про найщиріших почуттях, властивих людині. Якщо це любов, то вона все одно буде жити, навіть крізь голос самої смерті; якщо це дружба, то вона залишиться самовідданої навіть після зради, а якщо це віра в свободу, то їй непідвладні ніякі перепони, навіть кордони, встановлені неможливістю.

І якщо подивитися на Гаррі на початку, і Гаррі в кінці, то ви побачите двох різних, нічим не зв'язаний один з одним людей. Перший, в якому є лише задатки майбутньої величі, але який тремтить перед небезпекою, яка чекає попереду; другий же людина, обретший свою славу, свою хоробрість, свободу, віру, що став вже великим, але який добровільно готовий відмовитися від почестей. Він зламав себе, але не зламався, бо він герой.

І тут варто віддати данину Хіту Леджеру. Ми віримо його герою, віримо в його почуття, в його рішення, ми розуміємо його страх. Цього разу він постане перед глядачів з душевним і чесним чином, але неповторним ли?

До всього цього, варто додати героя, який вражає, викликає почуття жалості, співчуття, а головне милосердя, почуття розуміння його любові і його горя. Уес Бентлі блискуче передав образ Джека, разом з його недоліками, з його достоїнствами і з його божевіллям любові. Браво!

Кейт Хадсон, чиє личко багато хто звик бачити в кумедних комедіях, постане у своєму кращому образі, але з такими ж іскорками в очах. Напевно, на даний момент, це її найкращий образ.

І в результаті ми маємо прекрасно спрацьовану, добре поставлену картину з дивовижними видами і прекрасними акторами, і звичайно з чудовою музикою.

Картина безумовно гідна особливої ​​уваги.

Якісна, зворушлива робота, хай і зі щасливим кінцем.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.