13-й воїн

Ахмед ібн Фахдлан, витончений аристократ і поет, як покарання за любов відбув посланцем цивілізованого Сходу на варварську Північ, до диких і неприборканих вікінгів. Ці хоробрі воїни готувалися до походу проти таємничого племені Пожирачів Трупів, що спустошує села і залишає після себе купу людських скелетів.
За стародавнім повір'ям, тільки тринадцять воїнів зможуть здолати звіроподібного ворога. Але, щоб пророцтво збулося, один із сміливців повинен бути чужоземцем... Волею щасливого випадку або зловісної долі, колишній поет, а нині тринадцятий воїн бере до рук зброю і відправляється туди, де замовкають навіть безстрашні вікінги, щоб випадково не назвати свій страх на ім'я.

Створений за твором Майкла Крайтона «Пожиратели людей» «13-й воїн» наполовину заснований на легендарних міфах про Біовульве наполовину витяги з записок Ахмеда ібн Фахдлан занурює глядача в темний і таємничий світ середньовіччя.

У Вас не має доступу для завантажень

За твердженням багатьох критиків «13-й воїн» - це своєрідний прикол, який суміщає в собі несумісні теми. Але навіть не дивлячись на грубе ставлення з сценарієм і своєрідну вигадку, Майкл Крайтон намацав потрібну нитку і створив незабутню атмосферу жаху яка відбувається в стародавні часи, а сама історія розказана у фільмі ні скільки не втратила свій блиск навіть через стільки років.

До фільму складно підібрати якусь негативну критику, оскільки, він дійсно перевірений часом і через 15 років виглядає на одному диханні і викликає масу позитивних емоцій. Плюс хороша акторська гра Антоніо Бандереса.

«13-й воїн» - хороший і якісний, який перевірений часом і вже отримав свій стандарт якості.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.