Судний день

Світова преса майорить заголовками «Таємничий вірус вбиває за лічені години», «Жахлива агонія жертв», «Тисячі смертей за 7 днів!». Світ готується до «Судного дня» .

«Як і багато епідемій минулого, ця почалася з єдиного мікроскопічного організму. Перед обличчям неминучої катастрофи люди шукають розраду в розумних законах логіки, але даремно. Вірус не обирає ні місця, ні часу… Вірус «Жнець» поширився в Глазго як звичайний грип, але ніщо не зупинить епідемію - ні ліки, ні вакцини…»

У центрі сюжету Великобританія у найближчому майбутньому. Смертельний і абсолютно невивчений вірус поширюється країною, вбиваючи усе живе на своєму шляху. Шотландія стає суцільною зоною відчуження. Щоб погасити вогнище епідемії, влада ввела надзвичайний стан, встановила комендантську годину, закрила аеропорти, морські та сухопутні кордони, через весь регіон збудовано 9-ти метрову стіну. Після 30 років карантину, в одному з наркопритонів Лондона виявлено людей заражених вірусом «Жнець». Уряд Великобританії припускає, що єдиною людиною, яка може винайти вакцину є доктор Кейн. Останній раз йог бачили в зоні карантину, в інфекційній лікарні Глазго. Загін спецназу відправляється у нібито вимерлу Шотландію в пошуках вакцини. В карантинній зоні команда зустрічає натовпом агресивних канібалів-мародерів і людей схожих на середньовічних лицарів... Героям доведеться не тільки знайти ліки, а ще й захищати власні життя.

Рона Мітре в свої «трохи за 30» прекрасна. Однаково добре стріляє, махає сокирою, вертить ногами, швидко бігає, водить «Майбах» і все це не дивлячись на те, що за сюжетом фільму у неї відсутній праве око.

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм в цілому на пятерочку відповідає своєму цільовому призначенню - футуристичного апокаліпсису. Переважне більшість кадрів безпросвітно темні, персонажі - похмурі, осудні діалоги - відсутня. Що вдієш, коли смертельний вірус в черговий раз знищує все розумне людство, залишаючи шанс на виживання лише тим, хто фізично сильніший і не гребує погризти людської плоті.

Ну і звичайно, невиправдано багато всього намішано сюди - і рикарі, і гладіаторські бої, і людожери. Особливо повеселили мене сцени з трансформованим за 30 років Лондонських суспільством - всі вони стали татуйованими ХІПП-панками, некрофілія і людоїдами.

Якщо ви не звикли очікувати від подібних фільмів чогось «понад», то подивитися цілком можна.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.