Дитячі забави 2

Енді - хлопчик, у якого Чакі намагався вселитися в першій частині - попадає до прийомних батьків (рідна мати хлопчика була визнана душевнохворою). Йому дотепер сняться жахіття про Чакі.

Тим часом, фірма-виробник рудих іграшкових пупсів, щоб уникнути дурної репутації (у силу подій, що відбулися у фільмі-оригіналі), відновлює ляльку Чакі з її «останків», знайдених на «місці події». Так фірма намагається довести, що реальної небезпеки лялька не має, але вийшло навпаки...

Тепер Енді знову має зіштовхнутися з маленьким, але дуже небезпечним, пластмасовим монстром, що усе ще має намір опанувати тілом хлопчика...

Перші «Дитячі ігри» - не найідеальніший ужастик. Він не відзначався сверхзреліщнимі вбивствами і гримом плюс мав пару претензій до сценарної логіці, але те, що це дійсно хороший і міцний фільм, який сказав своє слово в слешер-напрямку (хоча стрічка не була чистим слешер) - цього у нього не відняти. Ну і звичайно ж, він зібрав достатньо грошей, щоб творці вклалися у виробництво сиквела.

 

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

Просто так Чакі повернути - справа клопітка, тому була придумана трохи натягнута сюжетна лінія, що при виробництві нової ляльки, створені з метою показати, що насправді «Славний хлопець» не представляє ніякої небезпеки, був використаний очей колишньої знищеної ляльки. Навіщо - невідомо, компанія могла просто показати інший ляльку і сказати, мовляв в ній немає нічого небезпечного - ну да ладно. Загалом, дух Чарльза Лі Рея оживляє нову ляльку і приймається за незавершена справа - пошуки свого колишнього господаря Енді, щоб переселитися нарешті в людське тіло.

 

 

Друга частина додала в динаміці в порівнянні з першою. Тут більше вбивств, вони більш криваві і різноманітні, за що - плюс. До того ж тут образ Чакі більш ярок за рахунок пари влучних фраз, плюс знову ж спасибі Бред Дуріф за запам'ятовується голос. У загальному і цілому - образ ляльки-маніяка зазнав трансформації в кращу сторону.

Як і Енді. Точніше - граючий його Алекс Вінсент, який тепер підріс і відіграє образ більш яскраво, ніж у першій картині. Втім, всі тутешні актори зіграли на рівні, правда знайомим мені здалося лише одна особа - Дженні Агуттер з «Американського перевертня в Лондоні», решта ж, як би не добре вони не зіграли, мені просто невідомі.

До сюжетної логіці, правда, є декілька питань. І більш серйозних, ніж до першого фільму. Наприклад, сцена, де машину з Чакі і главгероіней, взятої лялькою в полон, зупиняє коп. У Чакі йде кров з носа, на що героїня каже мовляв «Одні ляльки можуть плакати, а ця - кровоточити», на що коп її відпускає. Мені здається, чи ляльку слід було б добре перевірити - це ж дитяча партія «Славного хлопця» а не набір юного мазохіста, раптом всередині неї, наприклад, органи на продаж або ще що. Плюс був би зайвий трупик у вигляді поліцейського, який поліз би перевіряти Чакі.

Ну і є пара набили оскому образів, наприклад шкільна вчителька. Сувора жінка в роках, що випробовує незрозумілу неприязнь до новачка - по-моєму, таке вже було і не раз. Неважливо де - але ж було. Плюс сцена її вбивства - найбільш безглузда в картині. Зате покращав фільм в плані аніматроніки, Чакі тут ще більш рухливий, ніж у першій стрічці. Та й взагалі в плані спецефектів фільм получшел - вибухів, як у першій частині, нету, зате, як уже згадувалося, крові побільше, та й фінальний вибух голови виглядав ефектно.

Отже, «Дитячі ігри 2» тримаються молодцем, будучи гідним продовженням помітного кіносеріалу. Попереду ще цілих три фільми (плюс у виробництво запущено ще один, direct-to-video - не знаю навіть, радіти чи плакати), ну а друга частина поки що заслуговує цілком високого бала


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.