Хлопчик у дівчинці

Романтична комедія, що оповідає про двох сусідів, дівчину і хлопця, які є абсолютними протилежностями по життю. Крім того, вони є заклятими ворогами. Проте все змінюється, коли одного разу вранці вони обмінюються тілами. Їх реакція достатно несподівана, спочатку вони намагаються завдати шкоди репутації своєму новому образу, але наступає момент, коли уклавши угоду між собою, вони досягають небувалого успіху.

Скільки існує фільмів про обмін тілами? І навіть у фільмах з такою ідеєю сценаристи примудряються вигадувати щось нове. Змінювалися тілами мама з донькою, дві сестри, тато ставав юнаком ... І таких фільмів ще безліч. Але на мій погляд тільки «Хлопчик в дівчинці» знаходиться на одному рівні з шикарною «Підміною».

У Вас не має доступу для завантажень

Прекрасна романтична комедія, з парочкою несподіваних сюжетних поворотів і дуже милим фіналом. Жарти не туалетні, а дуже навіть забавні і викликають посмішку.

Більше всіх мене порадувала Саміра. Я була здивована талантом цієї юної актриси. Після дівчинки - відірву в «Поцілунку на удачу» вона перетворилася в дуже правильну Нел, а потім грала хулігана Вуді. Знімаю капелюха. Кевін Зегерс дуже чесно відіграв свою роль, особливо його плач на сходах, це що то!

Дивимося, розслабляємося, радіємо.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.