Містер Маґу

Містер Маґу, ексцентричний мільйонер, був запрошений на відкриття музею, в центрі експозиції якого — «Зірка Курістана», дорогоцінний камінь, що не має ціни. Злочинці вирішили зіпсувати всім свято і вкрасти його, але по неймовірній випадковості ювелірний шедевр опиняється біля Містера Маґу. Зловмисники і ФБР вирушають на пошуки.

Ситуація ускладнюється тим, що невдалий мільйонер жахливо короткозорий і принципово не носить окулярів. Проте його симпатичний бульдог бачить за двох.

Фільми з Леслі Нільсеном - гарантія того, що перед нами вельми чудова, добра і просто цікава комедія. Містер Магу - маловідома, але досить добра і смішна історія про сліпого багатому старичка, якому не пощастило опинитися на роздоріжжі між бандитами, що викрали дорогоцінний камінь «Зірку Трістана». Так виходить, що Зірка потрапляє до невдалому Магу, і тепер він виявляється об'єктом для пошуків бандитів і агентів ФБР ...

Невідомо чому, але цей фільм критики сприйняли досить прохолодно. Звичайно, якщо порівнювати його з іншими комедіями з Нільсеном, дане творіння виявиться слабкою роботою.

У Вас не має доступу для завантажень

Об'єктом численних жартів, природно, стає герой Нільсена, а так же ситуації, в які він потрапляє. Природно, сценаристи грають на тому факті, що герой слеповат, і тому Магу часто плутає речі: то оголений провід обріже, замість червоної стрічки, то в труну залізе, переплутавши його з таксофоном і так далі. Все це змушує лише усміхнутися, але реготати без приступу - ні. Потім же чималий акцент творці роблять на героях, які тупі, як пробки. По суті, їх тупість повинна викликати сміх, але в цьому фільмі від цього стає тільки соромно. А шкода - дурість героїв нетривіальна, і на цьому можна було б зробити непоганий акцент для жартів. Але немає.

В цілому, фільм не нудний, і його можна дивитися не відриваючись, благо чарівність смішного Леслі Нільсена змушує глядача сидіти біля екрану до кінця фільму. Та й акторська гра виглядає цілком пристойно. Природно, Нільсен здатний витягнути на собі будь-який фільм, і Магу не виняток. Ну і інші не розчарували, і для комедії грали досить непогано.

Єдиний мінус фільму - тупість. Дії персонажів дурні а сюжет в деяких місцях кульгає. Ну і що? Мета у фільму - розслабити і залишити приємні враження, і фільму це вдалося. Півтори години гарного настрою та відпочинку - гарантовані.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.