Подорож до центру Землі

Під час наукової експедиції в Ісландію вчений-романтик Тревор Андерсон, його племінник Шон та їх місцевий провідник Ханна опиняються у печері, вибратися з якої можна, тільки спускаючись все глибше й глибше до центру Землі.

Тревор знаходить книгу свого померлого брата і разом з племінником Шоном - сином Макса і милою провідницею Ханною, відправляються до центру Землі, керуючись книгою Жюля Верна «Подорож до центру Землі».

Нас чекає захоплююче подорож по кратерах вулкана, що висять в повітрі камені, перестрибувати по ним наверно дуже здорово, адреналін через край. Красивий ліс, з величезними комахами, грибами і рослинами. В 3 D напевно приголомшливе було видовище. А ще тут є динозавр, самий що ні на є справжній, 20-метровий такий. Катання по шахті, та це ж самі американські гірки. Як же їм пощастило, все побачили, та ще й алмази знайшли. І неймовірні пейзажі, що в верхньому, що в підземному світі. Мій улюблений момент, коли вони намагаються вибратися з вулкана, вилітають з нього і мчать на величезній швидкості назовні.

У Вас не має доступу для завантажень

Брендан Фрейзер, ну що сказати, люблю його ще з «Мумії», тут хороший, його міміка дуже подобається, мужній чоловік і хороший актор.

Джош Хатчерсон - ще маленьким був непоганим актором, з роками тільки кращає, тут тримається впевнено, але в Терабітію, звичайно краще.

«Подорож до центру Землі» - захоплюючий фільм, який сподобається тим, хто любить пригоди, для відчайдушних любителів небезпечних пригод. Барвистий фільм за романом письменника Жюля Верна, а в подорожах він знає толк!


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.