Солодкий листопад

Усе своє життя Нельсон Мосс присвячує кар'єрі у рекламному бізнесі. Іншого способу життя він не уявляє або просто не помічає. Але зустрівши на своєму шляху ексцентричну Сару, яка через нього провалила іспит на водійська права, Нельсон змушений провести із нею місяць свого заклопотаного життя. А їй більше і не треба, за один місяць вона змусить його прожити інше життя, яке він досі відмовлявся помічати. Головне - жодних зобов'язань, жодного тиску і жодної закоханості.
Головним саундтреком до фільму є відомий хіт "Enya - Only Time", який додов йому ще більше ніжності і романтичності.

Дуже зворушливий і невимовно сумний фільм про життя, про мету, яку ти ставиш перед собою, про твоїх мріях і почуттях.

 

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

У хлопця було все як він вважав, у нього була робота, гроші, секс. Але одного разу він зустрів дівчину, яка допомогла йому зрозуміти, що насправді у нього нічого немає. Дівчину, яка дала йому відчути смак життя, а разом з цим і сама зрозуміла що найголовніше в житті. Настільки почуттєві відносини між ними, що починаєш замислюватися, починаєш мріяти. Дивишся на людину і розумієш як він оживає, як перетворюється на очах.

 

 

Трохи засмутив кінець. Як сказала моя мама, має закінчитися все це не так. Так, закінчилася сумно, але в цьому і сенс цього фільму, показати наскільки буває добре і наскільки погано, наскільки безтурботно і наскільки хвилююче.

Фільм кожного з нас чогось навчить


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.