З мене досить

Фільм оповідає про жінку, яка, як їй здавалося, виконала свою мрію. Вона живе щасливим життям. У неї є все: коханий чоловік, прекрасна дочка, шикарний будинок, гроші. Але одного разу все це руйнується.

  У Вас не має доступу для завантажень

Дженніфер Лопез належало зіграти складний персонаж, спочатку трохи сковану і сором'язливу дівчину, потім жінку, що має все, що вона хоче, потім перелякану жертву, і, нарешті, особистість, яка не боїться дати відсіч. Яка може обернутися і сказати: «З мене досить!». Думаю, JLo відмінно впоралася з цією роллю. Хоча Сандра, природно, могла виглядати в цій ролі набагато переконливіше.

 

 

Цікавий, захоплюючий сюжет, непередбачувані повороти подій, хороша акторська гра, і непогана робота сценаристів зробили свою справу - фільм виглядає з цікавістю, ти, як би, поринаєш у світ головної героїні, співпереживаєш їй, проживаєш все разом з нею: щастя, переляк, втечу і, нарешті, головне, набуття самого себе, особистості, ... сильної особистості.

  Даний фільм запросто можна включити в якусь брудну, вогку погоду, затишно всістися на дивані з попкорном в руках і насолоджуватися переглядом


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.