Нестерпні боси

Нік ненавидить свого начальника, який карає його за кожне хвилинне запізнення, не звертаючи уваги на те, що Нік працює з ранку до ночі. Дейл ненавидить свого начальника, докторку Джулію Гарріс, бо вона знущається над його статтю і руйнує стосунки з нареченою. Ну а Дейл свого боса любить. От тільки начальник помирає і його місце займає начальників синок - психопат і наркоман. Довго друзі скаржились одне одному на проблеми, та розігріті пивом одного разу заключили угоду - будь-якими силами вбити своїх начальників, поклавши край їхньому знущанню над трьома чудовими "робітникам офісного фронту".

Напевно багато знайдеться людей, які не до кінця задоволені своїм начальством і з натхненням обіграють в голові сценарій розплати.

У Вас не має доступу для завантажень

Три нерозлучних товариша діляться один з одним подробицями своєї роботи. Так склалися обставини, що у кожного з них просто нестерпний начальник, і всі вони доставляють бідним трудягам масу клопоту. Як і інші комедії останніх років, цей фільм не призводить вас до тями істеричного сміху, але за свій гарний настрій можна не переживати. Настрій піднімається легко після початку перегляду і при простому, здавалося б, передбачуваному сюжеті, спостерігати за розвитком подій цікаво. Ті безглузді ситуації, в які потрапляють головні герої, типові для жанру і дарують незмінну посмішку. Акторський склад вражає, зокрема босів грають три зірки Голлівуду, кожен з яких створив свій особливий образ.

Від цієї комедії отримуєш рівно стільки, скільки очікуєш - гарний настрій на деякий час без морального напруження. Достатньо для того, щоб чекати продовження.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.