Наполеон Динаміт

Наполеон Динаміт - дивакуватий підліток, що живе в глушині штату Айдахо, шкільний невдаха у всіх сенсах цього слова. Він цілими днями малює неймовірних тварин, лається зі старшим братом і намагається не попадатися на очі спритному дядькові Ріко, який промишляє торгівлею всім, що тільки може прийти в голову.

А ще у нього є заповітна мрія - стати ніндзя! Життя нашого дивного героя наповнюється пригодами після того, як Наполеон і його загальмований приятель Педро вирішують в що б те не стало перемогти на студентських виборах, де основна суперниця - неймовірно популярна в школі дівчина на ім'я Саммер Візлі.

Є фільми хороші. Є чудові. Є дуже якісно спрацьовані. А є фільми, які і бачив - то всього раз, але пам'ятаєш роками.

«Наполеон Динаміт» - це кіно про інший світ. Трохи ностальгічне і шалено миле. Спокійне, розважливе, що викликає добру посмішку. Якщо чесно, то я трошки заздрю головному герою. У нього є свій цілісний світ, з яким він перебуває в рівновазі.

У Вас не має доступу для завантажень

Наполеон Динаміт - це типовий приклад неспівпадання імені та його володаря. У цьому абсолютно загальмованому хлопця немає нічого імператорського, величного, та й ростом він видався на славу. Він тихий і спокійний, в ньому немає нічого від бомби. Він лузер. Він навіть не герой «Американського пирога». Йому можна тільки співчувати, що я і робила першу годину перегляду. Але у кожного, навіть самого лузерового лузера повинні бути свої п'ять хвилин зоряної слави.

Як він танцював! Бог ти мій, як же він танцював! Які піруети він виробляв на очах у всієї школи! Дивишся і думаєш - агов, та він відмінний хлопець! Не знаю як інші, а на подібне шоу в мене б не вистачило сміливості.

Рекомендується до перегляду у великій компанії і з тазиком поп - корну. Однозначно підвищує настрій.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.