Справедливий суд

У болотах Флориди знаходять по-звірячому вбиту дівчинку. У вбивстві звинувачують Боббі Ерла Ферґюсона. У той час людина, якій загрожує електричний стілець, знаходиться в камері смертників, але гарвардський професор Пол Армстронґ намагається ще раз розслідувати цей злочин.
Все глибше проникає він у сплетіння расизму, інтриг і злочинів, проте істина виявляється страшніше найгірших його припущень...

Хороший трилер, де думкою глядача маніпулюють від сцени до сцени, змінюючи акцент відбувається - завжди на вагу золота.

До професора права за допомогою звертається літня жінка. Її чорношкірого внука ось вже 8 років тримають в камері для смертників за злочин, який він не скоював. Молодого Боббі Ерла били, що б взяти визнання, а після звинуватили у вбивстві 11-річної білої дівчинки. Пол Армстронг, в виконанні чудового сера Шона Коннері, приїжджає в той тихий містечко у Флориді для розслідування обставин злочину. Все виявляється ще складніше і заплутаніше, ніж він припускав.

У Вас не має доступу для завантажень

У фільму є своя неповторна атмосфера загадки, а так же інтрига нагнітається в міру дії, і з кожною сценою ви переймаєтеся цією історією і самі лягайте на шлях пошуку правди. Хотілося б відзначити гру двох акторів, що зіграли ролі другого плану: Лоренс Фішберн в ролі місцевого шерифа, явно щось утаівшего і Еда Харріса в ролі ненормального і ексцентричного мешканця табору смертників.

 

 

Через п'ятнадцять років, картина виглядає з найглибшою інтересом і викликає у вас непідробний інтерес до розвитку подій. Відмінний трилер зі своєю атмосферою.


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.