Таємнича дорога

Детектив Джей Сванн повертається до свого маленького містечка, де саме сталось брутальне вбивство молодої дівчини. Серед пекельного сонця та пустель Австралії, наштовхуючись на неочікувану корупцію в лавах своїх же, Джей намагається знайти вбивцю і якось змінити своє місто. Але ж чи так просто це зробити, коли навіть шеф поліції не хоче піднімати шуму?

Ця неспішна і атмосферна робота з тієї якісної австралійської партії проектів як «За законами вовків» і «Пропозиція», вражаюча глибиною своєї думки і безкомпромісністю відбувається на екрані. По суті, не сказано нічого нового в кримінальному жанрі, але історія, з якої виходить до глядача режисер Іван вересня привертає свою увагу, незважаючи на відсутність будь-якого з нею спорідненості.

У Вас не має доступу для завантажень

Біля траси знаходять тіло місцевої дівчинки-аборигенки з перерізаним горлом, якщо хтось думає, що материкова країна дає данину корінним жителям, то, судячи по картині, у всякому разі, це не так. Першим це відчуває головний герой, який власне сам не відноситься до «білих» поліцейським, і береться розслідувати цю справу, оскільки користується довірою серед співмешканців, та й вбивство цієї дівчинки торкнулося його трохи більше, ніж професійні обов'язки.

 

 

У міру свого розслідування він зіштовхуються з великим небажанням своїх колег розгадувати цей злочин, усілякими способами які створюють штучні перешкоди, а бути може, і самі замішані в цій справі. Фільм «Таємничий шлях» це не типовий фільм про змову поліцейських, або злочинців в рядах поліції, це також не битва Давида проти Голіафа, якщо так міркувати про нашого героя. Це суто локальна проблема одного поліцейського, яка в плані своєї масштабності торкнулася конкретно його.

Ця некваплива робота врешті глядачеві подарує шикарну перестрілку в пустелі, тільки заради якої можна було б дивитися майже півтори години чужий філософії. Однак якщо ви все-таки готові перейнятися заокеанської проблематикою показаної через кримінальний світ, ви будете задоволені від перегляду. Окремо хотілося б виділити акторську гру Аарона Педерсена, шикарна роль і потужне виконання на екрані.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.