Лабіринт

Люди, які опиняються в цьому лабіринті, можуть більше ніколи не вибратися з нього, адже він зберігає в собі безліч таємниць і загадок, розгадати які не під силу навіть найобізнанішим та найграмотнішим фахівцям.

Цей фільм являє собою захоплюючу пригоду, що об'єднує дві сюжетні лінії. У сучасній - археолог Еліс Таннер зайнята розкопками на півдні Франції, намагаючись у підземних лабіринтах Каркасона розкрити таємницю зникнення релігійного руху катарів, які, згідно з легендою, були хранителями Святого Ґрааля. У Середньовічній - молода дівчина з XIII століття намагається зрозуміти символи та діаграми трьох довірених їй священних книг і зберегти своє життя.

В цьому серіалі перегукуються два часу: середньовіччя 1209 і реальність 2012 року. Якщо вас приваблюють розкопки, пошуки Святого Грааля, захист священних книг, то вам варто подивитися «Лабіринт». Все це починається в далекому 13 столітті, коли хрестоносці намагаються позбутися від єретиків, серед яких були і катарці, проживають в Каркасоне. Ну а чим закінчилися всі ці пошуки, ви дізнаєтеся тільки лише в самому кінці, адже і в сьогоденні багато людей не проти володіти трьома священними писаннями і кільцем, які дозволяти відкрити таємницю Грааля і увійти в загадковий Лабіринт.

У Вас не має доступу для завантажень

  Тому Фелтону світить непогане акторське майбутнє. Він дійсно вжився в роль Вісконта Тренкавела, владики фортеці Каркасон, яку в 1209 році обложили хрестоносці. Він зміг вийти з образу зарозумілого чарівника і стати справжнім захисником свого народу, незважаючи на віру своїх громадян.

 

 

Хочеться відзначити і відмінну гру Джесіки Браун-Фіндлі, виконуючу роль Елаіси. Ця та ситуація, коли здається, що тут немає ніякого гриму, ніяких штучних сліз, а все емоції - справжні. Все це виходило дійсно щиро і абсолютно без награності.

  Дуже сподобалася зв'язок часів в цьому фільмі, перехід з 1209 до 2012 і навпаки. Як героїні різних часів йдуть по одній і тій же вулиці з різницею майже в 800 років. Ми рідко замислюємося про те, що стіни фортець і палаців зберігають у собі могутню силу, ім'я якій - історія. Вони завжди пам'ятають те, що було тут багато років тому.

«Лабіринт» - це невелика пригода в 180 хвилин про таємниці Грааля, й віру, а також жорстокості і кровожерливості не тільки середньовіччя, а й сучасності. Багато хто намагається відкрити загадку, але лише обрані зможуть її вирішити. Якщо ви готові зануритися в пучину «Лабіринту», то будьте з героями до самого кінця.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.