На чужій смузі

Ґевін Банек - енергійна молода людина, яка працює юристом у фірмі свого тестя на Волл Стріт. Дойл Гіпсон - представник страхової компанії, який повертається до нормального життя після алкоголізму. Його дружина розлучилася з ним, і тепер планує перебратися з Нью-Йорка в Портланд разом з двома їхніми дітьми.
Нью-Йорк, п'ятниця. Гіпсон поспішає до суду, щоб відстояти там право бачитися зі своїми синами. Банек же їде на своєму Мерседесі в суд, щоб завірити один багатомільйонний заповіт. Машини Банека і Гіпсона опиняються в сусідніх смугах на дорозі. Гіпсон занадто зайнятий обмірковуванням своєї промови в суді, а Банека відволікає дзвінок по мобільному телефону. Вони не помічають машин один одного, один невірний поворот, і ось вже Банек і Гіпсон - винуватці дорожньо-транспортної пригоди.
Жертв немає, однак сварка цих двох абсолютно різних людей буде мати великі наслідки для кожного з них. Цей випадок на дорозі змусить двох незнайомців розв'язати війну один проти одного. Зі звіриною запеклістю вони намагатимуться помститися один одному, а гнів призведе кожного з них до межі самознищення...

Герой Бена Аффлека, процвітаючий юрист в конторі на Уолл-Стріт Гевін Банек, поспішаючи на важливе слухання в суд, випадково перетинається в сусідньому ряду на дорозі з Дойлом Гіпсон, персонажем Семюела Л. Джексона, невдахою страховим агентом, життя якого котиться під укіс. Подію ДТП мало дуже важкі наслідки для обох сторін, адже далі перед глядачем починається розгортатися історія безжальної помсти героїв один одному, помсти, провідною в нікуди, а від того ще страшнішою.

У Вас не має доступу для завантажень

Хоча даний чудовий фільм і відноситься до жанру трилера, насправді «В чужому ряду» це психологічна драма, яка зачепила актуальні теми нашого суспільства. Градус недовіри та агресії один до одного досяг найвищої межі і тому навіть будь-яка дрібниця може спровокувати насильство. Обидва персонажа фільму опинилися в скрутній ситуації, але віддали перевагу замість пошуку компромісу йти по дорозі саморуйнування, роблячи один одному все більш хворобливі і небезпечні випади. Режисер Роджер Мичелл, вміло балансуючи на грані між жанрами, зняв соціальний портрет сучасного суспільства, розділеного на касти.

 

 

У фільмі напруга досягається і завдяки особливій, реалістичною роботі оператора Сальваторе Тотіно і похмурому, обтяжливо саундтреку Девіда Арнольда. Через це картина сильно тисне психологічно, дозволяючи повністю відчути стан героїв. Акторська ж гра в картині взагалі не викликає нарікань; всі актори грають просто чудово і фільм можна дивитися неодноразово, насолоджуючись прекрасною грою.

«В чужому ряду» - напружений і похмурий фільм, після перегляду якого в душі залишається неприємний осад, але фільм дуже корисний для сучасної людини. Фільм про випадок, котрий змінив долю, і про небажання зупинитися і допомогти один одному.


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.