Інспектор Ґаджет

Непримітний охоронець Джон Браун все життя мріяв стати найвидатнішим поліцейським в історії. Сама доля подарувала йому цей шанс: після страшного вибуху Джон потрапляє в секретну лабораторію, де вчені перетворюють його на ідеального служителя закону. Він стає інспектором Ґаджетом, поліцейським XXI століття, в тілі якого - 14000 технічних пристосувань на всі випадки життя. Але на шляху непереможного супергероя несподівано стає суперлиходій, який створив ідеального злочинця - копію інспектора Ґаджета...

Неможливо відгукуватися погано про цей фільм, тому що створений на студії Уолта Діснея, який робив відмінні мультфільми для дітей, показуючи дітям все найкраще про що він повинен знати. Цей фільм примітний тим, що тут можливо є пародія на супергероїв, яка прихована під пеленою гумору і спецефектів.

У Вас не має доступу для завантажень

Особливий герой тут Гаджет-мобіль, який коментує кожну дію Гаджета, в ролі напарника просто відмінний персонаж. Другий після Гаджета. Любовна лінія між творцем і созданіем- не нове трюк, але він тут по новому поданий і всі спроби заслужити прихильність до себе у Гаджета вдаються з перемінним успіхом.

 

 

Актори молодці, впоралися зі своїми ролями, благо тут особливої драми не було, то зіграли все непогано. Акторська гра- 9 балів.

Підсумок: «Інспектор Гаджет» - фільм барвистий і зі спецефектами, які вмістилися в одну людину і в одну машину.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.