Найкращий працівник місяця

Молодий і життєрадісний менеджер банку Девід вважає, що у нього є все необхідне для щастя - чарівна наречена Сара, подальше підвищення на службі, прикольний друг Джек і, на додачу - таємна коханка! Як жорстоко він помиляється.
Адже сьогодні настав найнеймовірний день у його житті - сьогодні він не тільки втратить все відразу, але і наживе собі купу божевільних проблем, та таких, що його не здивує навіть власноручне пограбування банку!

Весь фільм тримається на цьому вигуку.

Коли добрий друг приходить на вечірку, присвячену заручини одного, коли наречена знаходить трусики в кишені майбутнього чоловіка, коли бос звільняє свого кращого працівника, коли все починає йти шкереберть і люди оголюють свої справжні личини (хоча в істинності личин раджу засумніватися, в кінцівці зрозумієте чому ) і нарешті коли все закінчується і ти сам у екрану вимовляєш: Блін, я від вас цього не очікував ...

У Вас не має доступу для завантажень

Раніше подібні почуття викликали картини «Дикість» і «Плітка», але тут якось більш конкретно і відверто показані дзеркальні відображення героїв на початку і кінці фільму ... в самому кінці ... от спочатку титри а потім самий кінець ... дочекайтеся обов'язково !!!


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.