Флаббер

Флаббер - останній винахід професора хімії, над яким він працював все життя. Вчений навіть не підозрює, яке важливе відкриття він подарував світу. Адже насправді цей непримітний шматок гуми - концентрований згусток енергії неймовірної потужності.
Взуйте капці з чарівного матеріалу, і можете сміливо відправлятися на змагання по стрибках у висоту. Якщо вам цього мало - заправте ним свій автомобіль, але краще не натискувати на газ, інакше незабаром радари знайдуть в повітрі неопізнаний літаючий об'єкт.
А зараз уявіть, що може відбутися, якщо некерована матерія зникає прямо з - під носа щасливого професора і потрапляє до рук лиходіїв…

Досить кумедна сімейна комедія від режисера Ліси Мейфілда і, звичайно ж, виконавця головної ролі Робіна Уїльямса. Фільм, абсолютно не претендує на роль шедевра або наповненого найтоншим сенсом творіння, але який дозволяє не відриватися від екрану протягом півтори години і легко і з гумором сприймати все, що відбувається на екрані.

У Вас не має доступу для завантажень

Дивакуватий професор, який є геніальним винахідником, безуспішно намагається врятувати свій коледж від закриття, але для цього йому потрібно придумати щось дійсно варте і корисне. Філіп настільки захоплений своїми винаходами, що примудряється плутати аудиторії, а також не бути вкотре на свої власні весілля. І в кінці кінців, він винаходить так звану «метастабільну сферу», а на ділі стрибунець, який може дозволити стрибати на неймовірну висоту або навіть літати. Але в третій раз запізнившись на весілля, Філіп змушений визнати, що в житті, крім кар'єри і винаходів, має бути місце і для простих людських почуттів, іншими словами, любові. Тільки тепер за цю любов доводиться боротися не тільки з собою, але і з іншими перешкодами. Але ж для людей геніальних перепон немає, і Філіп все-таки домагається руки і серця доктора Сари. А разом їм ніякі бандити, які намагаються привласнити собі винахід професора Філіпа, не страшні.

 

 

Робін Вільямс як актор завжди викликав захоплення. Всі його ролі буквально просякнуті легкістю, теплотою і навіть, якщо завгодно, людяністю. Після перегляду фільмів з його участю в глибині душі завжди залишаються приємні відчуття і спогади, нехай навіть ці фільми не несуть в собі значущої смислового навантаження. От і «Флаббер» без Робіна Уїльямса було б дуже складно уявити.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.