Генне покоління

Світ майбутнього, в якому людство опинилося на межі вимирання і люди, які залишилися, проживають в останньому місті на Землі - Olympia, навколо якого зведена висока захисна стіна. Уряд проводить експерименти з людськими ДНК і геномами, а також проводить селекцію найбільш сильних і здорових громадян, які повинні будуть скласти населення нового, біологічно чистого міста Demeter. Діюче в місті підпільне угруповання ДНК-хакерів займається крадіжкою нових генів і намагається обдурити урядових селекціонерів. Тим часом уряд наймає загін безжальних кілерів і доручає їм убити всіх хакерів, що забруднюють поганими ДНК жителів міста. В якості нагороди кілерам гарантується пропуск в нове місто Demeter

Колись кимось було створено нарукавні ДНК-пристрій. Як водиться, спочатку планувалося використовувати його для блага людства. Природно тут же знайшлися люди, які захотіли використовувати його в корисливих цілях. Ну і відповідно за володіння цим пристроєм, як і належить, розпалюються неабиякі пристрасті: одні ховають, інші крадуть.

У Вас не має доступу для завантажень

Актрису, що виконувала головну роль я згадував довго. Ну, те, що вона грала в «Адреналіні» це зрозуміло. А от коли я побачив сцену до болю нагадала мені «Ворона» я все-таки скористався потрібної сторіночкою Кинопоиск, яка підтвердила мої здогадки: вона і там виявляється, грала. Ну що сказати? Подобаються мені китайські дівчата, що виглядають і оснащені як Лара Крофт. Шкода, але більше дивитися не було на кого.

Звук в принципі порадував. Якби не він, то ту словесну нісенітницю, що полилася з екрану спочатку, я б не виніс. Кислотні треки були прекрасні, але, на жаль занадто короткі. Лише в фінальних титрах вдалося прослухати один від і до. Ті, що йдуть фоном повільні композиції так само не залишили байдужим. Здорово!


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.