Щонеділі

Битви не закінчуються на футбольному полі. Чотири роки тому футбольна команда "Акули Майамі" знаходилася на гребені свого успіху. Але тепер їх переслідують невдачі, і навіть зірка "Акул" на прізвисько "Кеп" вимушений піти. Головний тренер "Акул" Тоні Д'Амато - старий лицар спорту, що переживає разом зі своїми хлопцями всі успіхи і поразки - стикається з новою проблемою. В цей час власник команди помирає, його замінює дочка - Крістіна. Вона вважає, що футбол - це бізнес, і діє під девізом "Полонених не брати!". Конфлікт між Крістіною і Тоні не обіцяє "Акулам" нічого хорошого.
Інтриги і боротьба за владу в світі спорту у виконанні цілого сузір'я акторів. "Щонеділі ти вирушаєш на стадіон, щоб перемогти або програти. Але сенс в тому - чи зможеш ти перемогти або програти як чоловік?".

Нехай Вас не бентежить, що фільм про таку екзотичну для нас штуці як американський футбол, у фільмі його багато, але все ж кіно не просто про гру з м'ячем, це фільм про людей: про те яке це непросте тягар слава, як вона запросто кружляє голови, що таке підтримка і міцне плече товариша по команді і нарешті справжня боротьба, не має значення де вона, на поле або в житті, але це протистояння за кожен ярд.

У Вас не має доступу для завантажень

Жага боротьби змінює людей і робить з них однодумців, будь то великий капітан, який веде всіх за собою і готовий жертвувати здоров'ям заради перемоги, заради цього ярда, адже він потрібен команді, або нападник, якому необхідні ярди і окуляри для призових і нових контрактів зі спонсорами, але в потрібний момент готовий пожертвувати цим заради спільної справи, заради команди, або ж молодий і дуже амбіційний гравець, який тягне ковдру на себе, злітає до небес на хвилі своєї популярності і нічого не може побачити з цієї висоти, але йому доводиться приземлитися , щоб бути з командою, інакше не вижити, ні на полі, ні в житті.

Дивіться і насолоджуйтеся динамікою гри в футбол і в життя.

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.