Амістад

Заснований на реальних подіях, фільм розповідає про неймовірну подорож рабів африканців, які захоплюють работорговий корабель «Амістад» і намагаються повернутися на батьківщину. Після того, як влада нарешті заарештовує корабель, рабів відправляють в Сполучені Штати, де вони потрапляють у в'язницю по звинуваченню у вбивстві. Починається процес, що зачіпає основи американського правосуддя і привертає увагу всієї нації. Але для самих підсудних це перш за все боротьба за свої права і свободу.

Цей фільм наочно відображає весь жах рабовласницького ладу. Паралельно з цим, і, почуття цієї свободи у людей.

Страшна картина, коли перевозять рабів в нелюдських умовах, на борту корабля »Amistad». Але з почуттям власної гідності і прагненню до свободи, раби звільняються від кайданів. Ними рухає бажання помсти, в очах горить вогонь, який неможливо загасити або відібрати - це полум'я Свободи!

У Вас не має доступу для завантажень

Картина показує, що готова людина зробити, тільки щоб бути вільним. Але свобода так легко не дається. Не вміючи керувати кораблем наші герої потрапляють в Америку, в якій їм належить довести, що вони не раби, де вирішується їхня доля.

Чудова гра акторів, дивно, що цей фільм не популярний, хоча там грають такі майстри як Морган Фрімен, Ентоні Хопкінс, Меттью МакКонахі ...

 

 

Історичний сюжет, який не відпускає до кінця фільму. А в кінці ви зрозумієте, що свобода це найбільший дар, який не можна відняти. Ось чому вчить цей фільм.


Жанр фільму:Історичний------
оцінило: 0 люд.