Пряничний чоловічок

Успішний адвокат Рік Магрудер нещодавно розлучився з дружиною. У його активі - успішна кар'єра, бездоганна репутація. На одній з вечірок він знайомиться з привабливою офіціанткою Меллорі Досс. Рік не здогадувався, до чого призведе зустріч з цією жінкою. Потураючи її бажанням, він заплутується у павутині брехні, і це призводить до страшних наслідків.

Психологічний трилер «Лісовик», знятий майстром драм Робертом Олтману в 1997 році за оповіданням Джона Грішема, вважається однією з найбільш недооцінених і ґрунтовно призабутих картин 90-х років. Фільм чомусь був пущений в обмежений прокат, хоча всі умови для високих касових зборів у фільму були.

У Вас не має доступу для завантажень

1. Сценарій. З одного боку фільм являє собою типову історію про фатальну жінці, офіціантці Меллорі (Ембет Девідц), охмуривши заради своїх цілей успішного адвоката Ріка (дуже несподівана роль Кеннета Брани). З іншого ж боку картина являють собою сильну драму, в центрі якої знаходиться сама Меллорі і її батько-сектант (геніальне виконання Роберта Дювалль), складні відносини з яким знаходяться як наріжний камінь всієї інтриги картини.

2. Актори. Як завжди буває у Роберта Олтмана, у фільмі зайнятий прекрасний акторський склад. В невеликих ролях засвітилися Деріл Ханна, Том Беренджер, Фаумка Янссен і Роберт Дауні-мол., Тому глядач отримає насолоду і від відмінної гри акторів.

 

 

3. Режисура. Роберт Олтман довів цим фільмом, що цілком здатний знімати жанрове кіно, дотримуючись всі притаманні справжньому трилеру закони. Моторошний саундтрек Марка Айшем, незвичайна операторська робота Гу Чанвея і вміло створювана атмосфера доставлять шанувальникам трилерів чимало приємних хвилин.

«Лісовик» - сильний і досить цікавий і понині трилер 1997 року, здатний вразити будь кіномана.


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.